Oceny Opel Meriva I

Opel Meriva I - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Meriva I

~milosnik opla
Opel Meriva I
NO BYL TO MOJ PIERWSZY NOWY SAMOCHOD I BARDZO ALE TO BARDZO SIE PRZEJECHALEM NO COZ TAKI TRAF PODKRESLE JEDNO NIE KUPUJE SIE SAMOCHODU TUZ PO PROMOCJI NOWSCI MUSZ USUNAC USTERKI PRZESTRZEGAM PRZED ZAKUPEM MERIV ROCZNIK 2003 DO 2004 Z SILNIKIEM Z16XE WYCOFANE ZOSTALY PRZEZ OPLA PO 2 LATACH I TO TYLE ALE MUSZE ZAZNACZYC JEDNO ZAWSZ DOWIOZL MNIE DO CELU I NIGDY NIE STANAL ZA TO MU CHWALA
~pitro14@poczta.onet.pl
Opel Meriva I
Auto posiadam od tygodnia. Narazie Meriva zdążyła mnie kilka razy pozytywnie zaskoczyć. Auto wbrew pozorom jest bardzo przestronne. Silnik 1.7 CDTI daje naprawdę fajne odczucia z jazdy. Fabryczne nagłośnienie z radiem CD brzmi naprawdę imponująco. Meriva z zewnątrz prezentuje się naprawdę fajnie. Parkowanie to przyjemność- zwinna i mała. Promień skrętu mały, więc zawracanie to żaden problem dla tego autka. Zobaczymy jak będzie się sprawować...
~Jacek1952
Opel Meriva I
Zmieniam pojazd bo po prostu mi się znudził.Odbieram w tym miesiącu model , innej znanej /\"bardziej prestiżowej\" marki , większy i lepiej wyposażony.Czekałem na nową Merivę, ale jakoś się nie doczekałem.Zresztą nie mam zamiaru nabijać kiesy nowym ruskim właścicielom OPLA!.
~Artur
Minivan 1.7 DTI ECOTEC 75KM 55kW
Opel Meriva I
Jestem bardzo zadowolony z merivy. 280000 km bez żadnych poważniejszych usterek. Ze względu na pracę muszę zmienić na dostawczy.
~Pither33
Opel Meriva I
Meriva jest takim szarym Kopciuszkiem, który może nie powala na kolana wyglądem ani osiągami, ale przy bliższym poznaniu bardzo wiele zyskuje i okazuje sie świetnym wyborem. Moge polecić to auto jako doskonały pojazd dla rodziny. Jest bardzo praktyczne i wygodne a silnikiem 1.7 CDTI całkiem oszczędne.
~Włade-(ede)k
Opel Meriva I
Jak ktoś nie ma za dużych wymagań, typu komputer pokładowy, nie wiadomo jaka elektronika a ceni sobie przestrzeń i wygodę a zarazem chce się wyróżniać bo mało tych aut jeździ po naszych ulicach. Do tego doskonały silnik, który jedzie od dołu to tylko może być doskonale...a później martwmy się o koszty jak np. padną wtryskiwacze albo przepali świeci żarowa.
~Małpka N
Opel Meriva I
Merivka kupiona ponad miesiąc temu od Handlarza który sprowadził ją z Niemiec 5 dni przed naszym zakupem, nie byliśmy pewni tego auta z powodu niskiego przebiegu ale pewien informator z forum podał mi info że widział ową merivę na giełdzie samochodowej w Essen, auto było całe kilka małych rysek, auto łatwo można było rozpoznać ponieważ środek miał czerwony welur, także zapadła decyzja jedziemy oglądamy i zobaczymy, na miejscu, zaskoczenie jak...
~Jaro
Minivan 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Opel Meriva I
Ogólnie bardzo ciekawe autko na jazdy po mieście i do 200 km na trasę (chociaż zrobiłem nim 5 tys w 10 dni). Niestety wygoda foteli psuje całokształt i gdyby nie one to zasługuje na 5 pkt. Do bryły trzeba sie przyzwyczaić szczególnie jeżeli ktoś jeździł osobowymi.
Dziennik kosztów dla Opel Meriva I
6,5
6,4
~Krzysztof
Minivan 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Opel Meriva I
Jeżeli Ktoś kupuje takie auto (tego typu auto)świadomie, a nie trafi na pechowy egzemplarz (pechowymi zdarzają się także mercedesy i BMW), to powinien być zadowolony, a jeżeli Ktoś kupił Merivę i nagle przestała się podobać bo np odkrył, że przeszkadzają mu słupki z przodu to dlaczego nie był to przeszkodą np podczas jazd próbnych?
~XXX
Opel Meriva I
SAMOCHOD NOWY KUPIONY W SALONIE I TERAZ WIEM PO 3LATACH ZE ZA TA KASE NIE KUPIL BYM MERIVY Z SILNIKIEM 1.6 (TAKA WLASNIE POSIADAM) 1.4 TO WOGOLE ODPADA BO ZA SLABY EWENTUALNIE TO MOZE DIESLA 1.7CDTI MOZE JESZCZE WERSJE 1.8 ALE TO NIE Z SALONU TYLKO SCIAGAL BYM Z ZAGRANICY!!!U NAS MERIVY SA UBOGIE A DODATKI KOSZTJA KUPE KASY !!! MAM WERSJE NJOY W SERII BYLY PRZEDNIE ELEKTRYCZNE SZYBY 2XPODUCHA +SKÓRZNA KIEROWNICA (HEHEH ALE DODATEK) I RADIO...