Ocena kierowcy - Opel Mokka I SUV

Jacek Guzowski, 8 miesięcy temu
Silnik 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Rok produkcji 2013
Opel Mokka I SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW 2012-2017 - Oceń swoje auto
2 gwiazdki dam za wypozażenie samochodu, które mimo wielu wad wciąż robie je atrakcyjnym. Kamerka cofania, czujniki parkowania z przodu, podgrzewane fotele i kierownica, wbudowana nawigacja, lampy xenon samo poziomujące się, strefowa klimatyzacja. I to by było na tyle. Auto bardzo awaryjne, głośne, nie wygodne i małe.
Liczne wycieki i awarie.
Tu raczej nie mam nic do zarzucenia. Troche głosna przy zmianie biegów
fotele zbyt wąskie. mało miejsca.
brak.
dramat. przy jezdzie na autostradzie ma się wrażenie lecenia samolotem.
1.5 roku temu kupilem Mokke 2013 1.4 turbo . Przebieg 100tys. Przejechalem nim 39k km. Od zakupu sypie się wszystko co może, prakrycznie co miesiąc coś nowego. Najpierw regeneracja przednim reflektorów bo się nie poziomowały -3tyś zł . Potem rozleciały się hamulce tylne -1tys zł. Popękały przednie sprężyny - 1tyś . Poszła cewka zapłonowa - wymiana ze swiecami 800 zł. Pękniete złącza węży chłodzenia od zbiornika przelewowego wraz ze zbironikiem- 500zł. Rozsypane turbo- 1800 zł. Pęknięty pas wielorowkowy - 300 zł. O wyciekach oleju z każdej możliwej szczeliy nie wspomnę - około 1tys zł za próby uszczelnienia. Podsumowując przez 1.5 roku włożyłem w niego około 10tyś w naprawach. Juz 4 razy musiałem rezygnować z zaplanowanych wyjazdów przez awarie. Raz utknąłem we Wrocławiu 2 dni gdyż auto się rozsypało - laweta + naprawa. Kolejny raz na awaryjnych 60km/h wracałem A1 z Torunia do Gdanska. Po każdej naprawie wmawiam sobie że wszystko co moglo sie zepsuć już sie zepsuło a teraz bede już jezdził zrobionym samochodem ale mokka zadziwia dalej
tragedia
nie polecam