Lista ocen Opel Mokka SUV (76)

~Ws
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Niemal nic do zarzucenia. A to niemal to... mógłby troszkę lepiej przyśpieszać.
~Tomek
X 1.6 Ecotec 115KM 85kW
Fajne autko, średniej wielkości. Do miasta idealne. Na wypady za miasto super. Gorzej na dalekie trasy autostradowe, wtedy max 120km, im szybciej tym mniej komfortowo.
3,2
~Kkk
SUV 1.6 Ecotec 115KM 85kW
Miejskie auto dla kobiety i nic po za tym. Powyżej 120km/h w aucie jest bardzo głośno i jest podsterowne. Okropnie skrzypki na zakrętach (to chyba fotel) ale za taką cene w żadnym aucie nie powinno nic skrzypieć. Brak wejścia usp. Zbyt miękkie zawieszenie. Bardzo słabo przyśpiesza, mam wrażenie że ten silnik o tej mocy zupełnie nie nadaje się do tego auta. Na plus bardzo wygodne fotele, dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów. Idealny przy...
1,4
~Smirnov399
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Ten samochód to tragedia, najgorsze auto z jakim miałem doczynienia, caly czas jakaś awaria, do tego tragiczne wnętrze, fiat 500 jest przy tym złomie mega przestronny. Najgorszy jest climatronic, nie da się ustawić temperatury, albo wieje mrozem, albo gotuje pasażerów. Naprawdę nie polecam nikomu tego syfu, lepiej PKSem jeździć.
3,8
~Konrad
Opel Mokka II
SUV 1.2 Turbo 130KM 96kW
Ciężko zejść poniżej 8 litrów w tak małym silniku. Tragedia. (Silnik)
~macjan
SUV 1.6 Ecotec 115KM 85kW
1.6 silnik dla jednej lub dwóch osób z bagażem w zupełności wystarcza. (Silnik)
~greg
SUV 1.6 Ecotec 115KM 85kW
Odrobinę za głośny przy dużych prędkościach. Hałas bardziej pochodzi od kół niż silnika. (Silnik)
4,1
~Dzieju
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Autko całkiem fajne jak na tej klasy samochód. Brawo dla Koreańczyków za solidny montaż i materiały. Żadnych niedoróbek. Wyjątek stanowi słabe pokrycie zabezpieczające belki tylnej. Trzeba psiknąć czymś czarnym :)
3,1
~Jacek
Opel Mokka II
SUV 1.2 Turbo 130KM 96kW
Średni. Duży na zewnątrz, w środku ciasnota. Bagażnik beznadziejny. W egzemplarzu, który użytkowałem brak lampki w tylnym rzędzie siedzeń. Do tego bardzo twarde zawieszenie. Skrzynia automatyczna dziwnie zmienia biegi, jest głośna. Auto bardzo podatne na boczne podmuchy wiatru. Wchodzenie i wychodzenie mega utrudnione.
~Sebastian
X 1.4 Turbo Ecotec 140KM 103kW
Bardzo udany samochód. Praktycznie bezawaryjny, niskie spalanie energiczny silnik precyzyjna skrzynia biegów. Dużo miejsca w drugim rzędzie siedzeń.
Opel Mokka SUV