Oceny Opel Monterey II

Oceny Opel Monterey II – wybierz silnik

Najnowsze oceny Opel Monterey II

~seblulka@poczta.onet.pl
Terenowy 3.5 V6 24V 215KM 158kW
Bardzo dobry z małym minusem. Jeździłem już różnymi autami. Spełniłem swoje pragnienie i jestem bardzo mile zaskoczony. Obawiałem się zużycia paliwa powyżej 18l/100km w mieście ale teraz jestem spokojny. Zastanawiam się nad przerobieniem na gaz. Chętnie posłucham waszych rad i opinii.
~Dunkan_Idacho
Terenowy 3.0 DTI 159KM 117kW
Jest na co popatrzeć i czym pojeździć i ta wygoda.
~pawel Torun
Terenowy 3.0 DTI 159KM 117kW
LEJCIE DOBRY OLEJ SYNTETYCZNY I OLEJ MIXOL DO OLEJU NAPEDOWEGIO I AUTKO WAM SIE ODWDZIECZY!!!
~monterey gdynia
Terenowy 3.0 DTI 159KM 117kW
ja kupie jeszcze raz tym bardziej ze isuzu produkuje ten silnik do dzisiaj!!!
~IROKES
Terenowy 3.0 DTI 159KM 117kW
AUTKO DOSKONALE NA TEREN I MA NIESAMOWITE PRZYSPIESZENIE NA DRODZE.WARTE SWYCH PIENIEDZY MINUSEM CZESTA WYMIANA OLEJU SILNIKOWEGO I KOSZTY PRZEGLADOW
~lechu S. ze Śląska lechutek100@tlen.pl
Terenowy 3.0 DTI 159KM 117kW
polecam ten samochód każdemu kto czasem musi wjechać w teren jest rewelacyjny a i super na asfalcie napewno to nie auto sportowe ale daje sobie radę i powiem jedno dużo ludzi na niego patrzy!
~machu13@op.pl
Terenowy 3.0 DTI 159KM 117kW
Bardzo polecam te autko i na teren i na szosy po prostu super...
~Piotr Kopczyński
Terenowy 3.0 DTI 159KM 117kW
Dobre auto za w sumie niewielkie pieniądze. Trwałe, proste a jednocześnie zupełnie komfortowe i bardzo pakowne. Szkoda, że nie było automatów.
~monterey2011
Terenowy 3.0 DTI 159KM 117kW
SILNIK PO REMONCIE W BOROCH SERVICE ZNANYM W CALYM KRAJU (052 3225286 LUB 698150101)CHODZI JAK PSZCZOLKA DUZO WYDATKOW ALE OPLACILO SIE GORACO POLECAM SWIETNI FACHOWCY NIE OPOWIADAJA BAJEK TYLKO MOWIA PRAWDE ZDJECIA Z NAPRAWY DOSTAWALEM CODZIENNIE(EWENEMENT W SKALI KRAJU)I JEDNOSTKA PRACUJE IDEALNIE FAKT ZE DUZE KOSZTY ALE COS ZA COS (Silnik)
3,3
~ANONIM
Terenowy 3.5 V6 24V 215KM 158kW
SILNIK GŁOSNY AUTO SPALA 19 LITRÓW BENZYNY, A GAZU 25 . WIDOCZNOSC SUPER KOMFORT JAZDY ROWNIEZ GORZEJ PRZY WYPRZEDZANIU AUTOMATYCZNA SKRZYNIA MOCNO ZAMULA (Silnik)