Ocena kierowcy - Opel Monterey II

Silnik 3.0 DTI 159KM 117kW
Rok produkcji 1998
Opel Monterey II 3.0 DTI 159KM 117kW 1998-1999 - Oceń swoje auto
Silnik : niesamowite przyspieszenie jak na auto z prawie 3000 kg na krzyzu
Silnik : mieszanie oleju z ropa
Przeniesienie napędu : zalaczanie napedow/jesli ktos malo na nich jezdzi/
ja kupie jeszcze raz tym bardziej ze isuzu produkuje ten silnik do dzisiaj!!!
Troche sie trzesie na wolnych obrotach,ale to bylo przed remontem teraz juz jest ok Masz racje Irokes koles w Bydgoszczy ma pojecie .Ludzie co ja sie najezdzilem zeby silnik poprawnie pracowal i kiedys spotkalem goscia na stacji benzynowej w gdansku i mowi ze serwisuje w Bydgoszczy ma spokoj zadzwonilem umowilem sie .Pelen profesjonalizm.polecam pojechalem koles wyjechal po mnie bylem w szoku zrobil i mam autko jak ta lala glupi bylem bo jezdzilem po pseudofachowcach i wydalem kupe kasy a teraz wiem ze moge zadzwonic nawet w nocy i ktos z tego serwisu mi pomoze takiej obslugi nie ma chyba nigdzie !!!!nielukruje poprostu facet ma wiedze a do tego naprawia te auta z pasja a nie naprawia metoda prob i bledow!!!jak ktos nie znajdzie komenta irokesa top podaje namiary 0698150101 lub o52 322 52 86!!!dobry jest!!!
5 zgrzyta
uklad zalaczania przedniego napedu na podcisnieniach!!! chore wezyk skruszeje nie ma podcisnienia i nie zalacze mostu ach te udoskonalenia naprzycisk:)
siedzisz jak na wywrotce z wyposazeniem maybacha
schowkow mnostwo szczegolnie w wersji amerykanskiej na europe troche skromniej
klima daje czadu az nogi marzna!!!wada duzo czynnika chlodzacego wchodzi do oryginalnej klimy filtr pylkowy trudno dostepne miejsce
nie potrzebuje nic wiecej
jak na silnik od koparki uwazam ze idealnie jest cicho
ceny czesci zamiennych bardzo wysokie robocizna jak na ta klase auta w normie czesta wymiana oleju syntetycznego co 7500 km ale tak to ok zreszta wiekszosc czesci jest kompatybilna z modelem wczesniejszym oczywiscie oprocz silnika!!!
w tej klasie auta trudno oczekiwac niskiej ceny czesci do zakupu auta cos za cos dobry serwisowany egzemplarz(czytaj serwisowany)a nie wymiana oleju jeszcze na polsyntetyk bo taniej to wydatek 30000 i mysle ze tutaj powala cena bo ja navary tej nowej nigdy nie kupie bo na wozie z drabina sie juz najezdzilem:)
wedlug mnie auto niezawodne choc wiadomo kazde auto ma swoje mankamenty era mercedea w123 skonczyla sie bezpowrotnie duzo przestrzeni na nogi buda przestzrenna super komfort jazdy totalny obled nie czujesz wogole dziur auto plynie jezdzilem navara to mozna sieczke narobic zebami!!!I CO WAZNE JEDZIESZ ULICA I LUDZIE SIE OGLADAJA NON STOP!!! SZPAN PELNA PARA
NO NIESTETY O SILNIK TRZEBA DBAC CZESTA WYMIANA OLEJU ALE DAJE NIESAMOWITY JAK NA DIESLA MOMENT OBROTOWY NA PIATCE WYPRZEDZASZ BEZ PROBLEMU CZESTA USTERKA POTENCJOMETR PRZEPUTNICY NIESTETY PRODUCENT NIE PRZEWIDZIAL NA WYMIANE TRZEBA KUPIC CALA PRZEPUSTNICE WRAZ Z SILNIKIEM KROKOWYM I GO JESZCZE ZAPROGRAMOWAC!!!!

On - zużycie paliwa dla silnika 3.0 DTI 159KM 117kW [l/100km]

10,8