Ocena kierowcy - Opel Omega A Sedan

Silnik 2.6 i 150KM 110kW
Rok produkcji 1992
Opel Omega A Sedan 2.6 i 150KM 110kW 1990-1994 - Oceń swoje auto
fajne, szybkie, pakowne, autko
Nareszcie jest super ;) Ale 2 lata wczesniej było inaczej. Wtedy postanowiłem ze do mojej OMKI załoze ´´´gaz´´ ,gazownicy powtarzali mi ze do tego silnika gaz sie nie nadaje, a ze ja miałem plan na oszczaędną jazde to postanowiłem ze ją załoze(oczywiście w serwisie). Po tym przedsiewzięciu byłem częsciej w serwisie niż jego własciciel. Koszmar, zużycie zmieniało sie jak w kalejdoskopie, raz 14, raz 18 aż doszło do 26litrów gazu na trasie do tego kichanie i wybuchy z kolektora. W końcu zacząłem sie interesować instalacjami i dowiedziałem sie ze to co mam założone to nie da sie wyregulować poza zwykłą srubą która jest w jednopunckie. Aż trafiłem na własciwego gazownika. No i na reszcie wszystko grało, moc stała sie porównywalna do tej na benzynie a zużycie spadło do moich oczekiwań czyli srednio 12,7 litrów LPG/100km. Instalacja jest w pełni regulowana elektronicznie a autko mruczy tak jak powinno.
przyjemny automacik
szybko siadają końcówki drążków z prawej strony, ale niestety to wina naszych dróg
nic dodac nic ując
raczej wszystko na swoim miejscu
bez zarzutu, może tylko brakuje filtra
zdecydowany faworyt, inni moga sie tylko uczyć
ok
ideał to nie jest ale kto powiedział za tak duza przestrzeń ładunkowa ma jeżdzić na wode
jedno z najtanszych w tej klasie a zarazem niezawodne
ok
brak, nie pisze ze doskonala zeby nie zapeszyć

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.6 i 150KM 110kW [l/100km]

13,3