Oceny Opel Omega A

Liczba ocen

Najnowsze oceny Opel Omega A

~withs@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 i 115KM 85kW
Mam Omegę już 4 lata. Złego słowa nie mogę o niej powiedzieć - dużo miejsca w środku, w miarę cichy, po "rozbujaniu", można powiedzieć, że płynie się tym samochodem, cena części nie za duża (sporo zamienników), hamulce OK, natomiast to co się psuje, to zawieszenie (szczególnie przód), układ kierowniczy, silnik (wtryski, ale to wina LPG) i na końcu ta cholerna RDZA na tylnych drzwiach i nadkolach. Z poważnych rzeczy jakie naprawiałem przez te...
~vilq87
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Autko jak na swój wiek przyprawia czasem o drobne problemu ale taki urok. Poza tym jak ma sie takie auto to aż miło od czasu do czasu przy nim coś pogrzebać, w zamian na pewno się nam odwdzięczy. Dobrze się prowadzi. Polecam dla osób które lubią przestronne autka.
3,8
~wieslawrz
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Ten samochód przewyższył moje poczatkowe oczekiwania. Jak na samochód który miał już 13 lat spisywał sie ponadprzecietnie. Doskonały komfort w czasie jazdy, nie czuje się predkości, bardzo dużo miejsca w samochodzie (półciężarówka) :) Główne minusy: Korozja: progi, nadkola itp. i spalanie prawie 13 litrów gazu po mieście.
~babiuk@boo.pl
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Mój opel ma 200tys przebiegu kupiłem go od właściciela który o niego nie dbał (luźne paski, braki oleju, świece, przewody wysokiego napięcia) za śmieszne pieniądze - ale warto było. Trochę się zaopiekować a OPEL na pewno się odwdzięczy.
~Michał
Sedan 2.0 122KM 90kW
Samochód bardzo porządny, dobrze zbudowany, wysoka jakość materiałów.
~Szymus
Kombi 2.6 i 150KM 110kW
Psują go drobne awarie, aczkolwiek samochód nigdy mnie nie zawiódł na trasie
Dziennik kosztów dla Opel Omega A
11,2
~Bożena
Kombi 2.0 100KM 74kW
Jeśli komuś 19to letnie chodzi tak jak moja Omega to niech napisze o tym. Nie oddam jej na złom dopóki nie padnie całkowicie. Stara, wysłużona, pokryta rdzą i nadal chodzi, zapala na dotyk. Super!
~slawomir.kuch@klose.com.pl
Kombi 2.3 TD Intercooler 100KM 74kW
gdyby nie silnik i korozja to bym polecał, wiele fajnych i ciekawych rozwiązań
~fanatyk aut
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
wyposazenie elektroniczne jest ubogie i wyglad takze daje duzo do zyczenia ale jak za ta cene auto super
~Maniek
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Samochód ogólnie świetny, wygoda i bezpieczeństwo niesamowite a i trwałość przyzwoita.