Ocena kierowcy - Opel Omega A Sedan

buls07, 18 lat temu
Silnik 3.0 24V 204KM 150kW
Rok produkcji 1993
Opel Omega A Sedan 3.0 24V 204KM 150kW 1989-1994 - Oceń swoje auto
całość oceniam na prawie pięć,świetne auto niezawodne,tanie w eksploatacji i zapewniające pełen komfort przy stosunkowo niskiej cenie.Polecam wszystkim ceniącym wygodę i bezproblemową eksploatację
silnik dualram,210kM cacuszko,rakieta i ten pomruk przy nagłym przyspieszeniu
automacik,chodzi jak zegareczek,przełącznik sportowej jazdy-wyprzedzanie to przyjemność
zawieszenie b.dobre, przy naszych drogach kat. S trzeba częściej wymieniać el. zawieszenia,1,5 roku na polskich drogach daje się jużusłyszeć
doskonała ergonomia fotela kierowcy,można zrobić jednym ciągiem 1200 km i nie można narzekać na kręgosłup
auto z klimą, regulacja nawiewu pełna, o.k.
b.przestronne auto,dużo miejsca na tylnych siedzeniach nawet dla wysokich osób mimo max. osunięcia przedniego fotela do tyłu(mam 184cm wzrostu)
doskonałe wyciszenie,przy 180 km na autostradzie spokojnie można rozmawiać
średnie zużycie miasto 10,9-11,7,trasa 7,6-8 przy prędkoci 120
auto w ciągu 7 lat nie zawiodło mnie ani razu,po ostatniej zimie(sól,sól,...) w sierpniu roszczelniła się chłodnica klimy(po 12 latach),będę musiał wymienić pokrętło regulacji wentylatora nawiewu-styki siadają
nie wystąpiły dotąd żadne,po ponad 1,5 rocznej eksploatacji na polskich drogach będę musiał wymienić stabilizatory w przednim zawieszeniu(trochę zaczyna stukać))
Opel Omega A Sedan