Ocena kierowcy - Opel Omega A Sedan

ORGy KING, 19 lat temu
Silnik 2.3 TD Intercooler 100KM 74kW
Rok produkcji 1993
Opel Omega A Sedan 2.3 TD Intercooler 100KM 74kW 1988-1994 - Oceń swoje auto
UWAŻAM że warto jest wydać te 5 czy 6, a nawet 7 Tyś zł na 12 letni samochód jak ktoś chce mieć nie aż taki stary, luksusowy bo nie wiem czy wiecie OPEL OMEGA jest przedstawicielem TEJ NAJWYŻSZEJ KLASY typu BMW 750 czy CITROEN XM, albo inne!!
Wydaje Się trochę głośny, ale można się przyzwyczaić!! mi to już nie przeszkadza!! jeździ super!! OSTASTNIO WYMIENIŁEM SILNIK!! PRZYSPIESZ DOBRZE JAK NA DIESLA oczywiście nie ma porónania na AUTOSTRADZIE z nowymmi samochodami ale może co kolwiek POKAZAĆ
znakomita pięcio stopniowa!! DOSKONALE ustawione przełożenia!! NAPRAWDĘ WARTO
WSPOMAGANIE JEST w Tym samochodzie bardzo potrzebne!! sterować tak ogomnym autem o wadze 1.7 tony jest naprawdę CIĘŻKO!! dobrze że jest!
Światła znakomite!! DO TEGO jeszcze halogeny oświetlające pobocze, wszystko widać!!!!!!
bardzo dobrze rozmieszczone przyciski!! WSZYSTKO PO RĘKĄ!!
GRZEJE DOBRZE, w samochodzie robi się ciepło dopiero po jakimś czasie, ale jak już sie na grzeje, złapie troche temperatury!! to jest dobrze!!
DUŻO MIEJSCA, wygodne siedzenia!! dużo luzu z tyłu jak i z przodu!! a o bagażniku już nie wspomnę!
Przecież to jest T DIESEL, na zewnątrz jest głośno ale do wyciszenia tego samochodu nie mam nic!! i nic nnie można mu zarzucić!!
JEst to Silnik TURBO DIESEL z INTERCOOLEREM ma 107 KM SPALA nieco więcej niż 7 l. na trasie i nie co więcej w mieście!!
JEST WYKONANY DOBRZE!! chociaż nie które rzeczy takie jak plastiki w takim WIEKOWYM samochodzie jakim jest OMEGA A strasznie dają o sobie znać podczas jazdy!! szczegulnie gdy silnik pracuje na małych obrotach!!
WSZYSTKO DZIAŁA POPRAWNIE! a o tym spalaniu to nie prawda co napisałem bo nioe wiem za bardzo!!
NIE MA TAKICH JEDYNE TYO TO ŻE MOŻE BRAKOWAĆ Niektóry części do tego typu silnika GDYŻ TD z I jest nie spotykany u nas w polsce!! znaczy się brakuje części bo samochodów z takim silnikem jest DUŻO

On - zużycie paliwa dla silnika 2.3 TD Intercooler 100KM 74kW [l/100km]

8,2