Lista ocen Opel Omega B Sedan (306) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 492 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~courbet@vp.pl
Sedan 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
poza uszkodzeniem kola dwumasowego i wymianą zwyklych czesci ktore sie zużywaja to nie mialem z autem żadnych problemów przez cale 3lata:)
~przemo31
Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
Jedna się zdarzyła, otóż puścił zimering na wale korbowym od strony skrzyni i kapał olej, ach i raz ją holowałem, kiedy popsuła się stacyjka.
~mario
Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
Niestety moja Oma zawiodła mnie na trasie, padła pompa paliwa jako, że stało się to za naszą zachodnią granicą koszt naprawy był poważny.
~karol
Sedan 2.5 i V6 170KM 125kW
Po przejechaniu prawie 50000 kompletnie nic, auto sprzedałem prawie 3 lata temu ale jestem przekonany że dalej fajnie śmiga. Naprawdę polecam!
~miSiek DĘBNO 7274222
Sedan 2.5 i V6 170KM 125kW
WYMIENILEM OSTATNIO USZCZELKE POD POKRYWA I TARCZE SPRZEGLA ALE TO PRZEZ SWOJE ZABAWY WIECZORAMI PRZY CZYM OPON SPORO POSZLO DO WYMIANY :)
~krzycho
Sedan 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
awaria chłodnicy oleju,nieszczelność w układzie paliwowym,awaria termostatu,awaria zacisków hamulców przednich,problemy z odczytem poziomu oleju
~bawdsey@op.pl
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Tez nie stwierdzam aczkolwiek pojawilo sie pierwsze ognisko korozji w jednym miejscu na dolnej krawedzi drzwi (troche szybko) no i ta skrzynia....eh
~armex
Sedan 2.5 TD 131KM 96kW
Jedyna uwaga !!! Przed zakupem uważnie sprawdzić stan tylnego mostu ponieważ bardzo często auta z tylnem napędem mają tendencje do wycia tylnego mostu !!!
~mario86
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
bez poważniejszych napraw jedyną poważniejszą wadą może być zużycie oleju w silnikach o przebiegu powyżej 200 tyś
Dziennik kosztów dla Opel Omega B Sedan
6,8
15,3
14,6
~Bujdzik
Sedan 2.5 TD 131KM 96kW
nie bylo nic powaznego silnik byl ok palil w zime na dotyk ale w lato trzeba bylo troszke pokrecic z 2 sekundy a nieraz na dotyk
Opel Omega B Sedan