Oceny Opel Omega B Sedan 2.0 i 115KM 85kW 1994-1999

Opel Omega B Sedan 2.0 i 115KM 85kW 1994-1999 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Omega B Sedan 2.0 i 115KM 85kW 1994-1999

~mollto
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Posiadam to auto od 10 lat i przy zakupie zamontowałem instalację gazową II generacji. Auto na gazie przejechało 160tys/km i jeździ dalej, wymieniłem 3 reduktory,pierwszy to BRC i drugi też, ale ten drugi wytrzymał tylko 40 tyś, gdzie na pierwszym przeleciałem 100 tyś, obecnie zamontowany mam Thomasetti i jest wszystko ok
~jacek
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Naprawde dobre autko z tym silnikiem bezawaryjne , proste i tanie w naprawach. Komfort super , prowadzenie też rewelacja , miejsca od groma, czego chcieć więcej?. Za rok planuje kupić Omege BFL 3.0 MV6 211KM :)
~BartoBartin
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Omegę sprowadziłem dla siebie 3 lata temu z Niemiec. To moje pierwsze duże auto o sportowej sylwetce. Zastanawiam mnie tylko dlaczego o niej zapominają wszyscy reporterzy i kierowcy testowi gazet, programów TV. Ciężko mi jest nazwać ten samochód Oplem. Das is Omega! Pozdrawiam! ;) http://www.polskajazda.pl/Samochody/Opel/Omega/65346
~PAWEL NS
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
moją omegę kupiłem od miłośnika OMEG B -była cała malowana -wymienione całe zawieszenie -założona instalacja gazu sekwencyjnego -udokumentowany przebieg(w polsce i niemczech) -alu felgi 17 cali lato a 15 cali zima z nowymi oponami -reflektory soczewkowe -przyciemnione szyby OGULNIE AUTO JEST REWELACYJNE WYGODNE DURZE PRZESTRONNE, REWELACYJNA STYLISTYKA JAK NA 14LETNIE AUTO
~Misza_długacisza
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Omega to mój pierwszy samodzielny samochód - wygodniejszego za tę cenę nie znajdziecie. Minusy to paliwożerność i - jak to w Oplach - lekkie korozje blachy po zimie da się gdzieniegdzie zauważyć. Ale wygoda i przestrzeń na 5 z plusem.
4,1
~marasoff@wp.pl
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Komfort jazdy i przestrzeń są klasą same dla siebie. Niestety auto prowadzi sie niepewnie i nie jest to jedynie wina klasycznego napędu, ale zbyt miękkiego zawieszenia. Duzym minusem są słabe blachy, tę niedogodnośc jednak niwelują znośne ceny części używanych i nowych, oraz ich dostepnośc. Spalanie wysokie, ale chyba każdy, kto decyduje sie na to auto zdaje sobie z tego sprawę.
~mjonas81
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
ogolnie autko wypada niezle fajnie sie prowadzi wygodne dla rodziny 4 osobowej tanie czesci i w standardzie oferta jest lepsza niz innych marek: elektryczne syby przednie elektryczne lusterka elektryczna regulacja wysokosci fotela kierowcy podlokietnik sterowanie radiem przy kierownicy Bardzo wygodne siedzenia duzy kufer i ladny wyglad
~javor
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
auto bardzo fajne, duze, wygodne, szybkie. gdyby nie usterki i to dosyc powazne bylbym najszczesliwszym posiadaczem omegi na swiecie ;] ....padł most, wał, hydropopychacze, łożyska kół, przeguby, przednie zawieszenie, maglownica, klima, nagrzewnica, komputer, pompa wspomagania, spalanie 14l/100km w tasie!! w miescie 18.. Ale jeżdze nią nadal i jeszcze pewnie sporo jezdze :)
~rafal2410@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
omcia jest ok wygodna ladna troche gaz mnie denerwuje bo holender Coltec a tak jestem zadowolony
~kocyk113
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
prawdziwy dobrze wyposarzony porzeracz tras-warunek musi byc z pewnej reki
Opel Omega B Sedan