Ocena kierowcy - Opel Omega B Sedan

Rok produkcji 1994
Opel Omega B Sedan 2.0 i 115KM 85kW 1994-1999 - Oceń swoje auto
Inne : PRZESTRZEń W AUCIE
Karoseria : jak to opel
moją omegę kupiłem od miłośnika OMEG B -była cała malowana -wymienione całe zawieszenie -założona instalacja gazu sekwencyjnego -udokumentowany przebieg(w polsce i niemczech) -alu felgi 17 cali lato a 15 cali zima z nowymi oponami -reflektory soczewkowe -przyciemnione szyby OGULNIE AUTO JEST REWELACYJNE WYGODNE DURZE PRZESTRONNE, REWELACYJNA STYLISTYKA JAK NA 14LETNIE AUTO
na zimnym jest mułowaty jak sie zagrzeje to pracuje super/ do tego instalacja lpg sekwencja
4-bieg czasem ciężko wchodzi
rewelacyjna w prowadzeniu jak sie ma dobre opony to trzyma się drogi bardzo dobrze i niezwykle czuły układ kierowniczy
nie mam żadnych zastrzeżeń
mnóstwo miejsca niezwykle obszerny samochód
ekonomiczny to on niejest ale w trasie po autostradzie schodzi do 9ltr na 100km lecz na miescie gdzie niestety dużo więcej jeżdżę pali około 14 ltr. tanie części zamienne, auto serwisuje jak narazie to wymiana sprężyny zawieszenia koszt 120 zl, pozatym wymiana oleju klocków hamulcowych filtrów ogulnie części eksploatacyjnych.
JA ZAPłACIłEM TROSZKE ZA SWOJE AUTO NIE UKRYWAM ALE NAPRAWDE WARTO KUPIC UTRZYMANE AUTO JA NADAL DBAM O AUTO JAK NAJLEPIEJ CO 3 MIESIąCE JEZDZE DO SERWISU I PRZEGLąDAJą AUTO ABY WYKRYC WCZESNIEJ USTERKE LECZ JAK NARAZIE DO TEJ PORY NIC NIZNALEZLI :)
powinno być 4+ jedyny drobiazg odczepiające się listwy boczne na drzwiach i to by było na tyle drobiazgów.
jak do tej pory nic nie naprawiałem, niec mi niestuka nie puka więc jest idealnie

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 115KM 85kW [l/100km]

12,0