Oceny Opel Omega B Sedan 2.2 i 144KM 106kW 1999-2003

Opel Omega B Sedan 2.2 i 144KM 106kW 1999-2003 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Omega B Sedan 2.2 i 144KM 106kW 1999-2003

~danciak
Sedan 2.2 i 144KM 106kW
Autko jeżeli kupione z dobrych rąk (czytaj właściciel dbał) to praktycznie niezawodne. Części dużo tańsze od Japończyków czy volkswagena. Bardzo dużo miejsca w środku. Przypomina mi trochę pod tym względem mojego starego mercedesa w 123.W ogóle nie czuje zmęczenia po długiej drodze. Gorzej z ekonomią - potrzebna instalacja gazowa. Diesle tds i DTI podobno są drogie w naprawie i dość awaryjne, dlatego zdecydowałem się na sekwencyjną instalacje...
~bogdrel@o2.pl
Sedan 2.2 i 144KM 106kW
Rocznik 2002, silnik 2,2 benzyna + gaz sekwencja, automat: Jazda tylko w mieście 14l/km Jazda tylko w trasie do 90 km/h 8l/km Jazda tylko w trasie do 140 km/h 10l/km Cykl mieszany, czyli tak na co dzień, bez szaleństw, ale nie jak emeryt 12l/km Blachy ocynkowane tak więc z karoserią spokój. Zawieszenie bardzo dobre. W mieście wygodnie miękko, w trasie powyżej 100km/h przylepia się do drogi Przeniesienie napędu: skrzynia automat...
~Adam
Sedan 2.2 i 144KM 106kW
Samochód bardzo wygodny. Robię nim nie raz długie, kilkugodzinne trasy i nigdy nie wychodzę z auta z bólem pleców lub zmęczeniem. Automatyczna skrzynia chodzi perfekcyjnie. Jednak silnik 2.2b jest moim zdaniem za słaby jak na tej wielkości auto.
~Piotr
Sedan 2.2 i 144KM 106kW
Kupiłem auto za 4500 w 2016 roku koszt utrzymania przez 3 lata 1600 zł gdzie 700 zł kosztowała mnie szyba.Koszty utrzymania małe. Wygoda 10/10 sztywność 6/10 . Nie wymagam dużo od auta w cenie roweru. Po 40 tys. Mogę powiedzieć że sztywności brak i tylko to na minus.
~Maciek
Sedan 2.2 i 144KM 106kW
Szczerze polecam,dobry egzemplarz cieszy kierowce pod kazdym wzgledem. Czesci tanie,biezace naprawy latwo dostepne,mozna smialo samemu sie pobawic. Projektanci auta postarali sie zeby uzytkowanie nie sprawialo klopotow. 15 latek daje rade!
~piotrVauxhall omega
Sedan 2.2 i 144KM 106kW
Powiem tak samocod bardzo milo mnie zaskochyl!!Mimo malej ceny dostajesz autko naprawde dobrej klasy z dobrym wyposazeniem!!(ciezko kupic za takie pieniadze tak dobrze wyposazone i tyle dajace auto)moze w porownaniu z audi a8 czy bmw7 lub mercedesem S to jest wiocha!!ale jak ktos nie ma 100tys czy nawet 50 tys a tylko 10czy20 tys to nic lepszego nie kupisz >Mi sie tylko mazy juz 3L lub 3,2 L tylko musial bym to zagazowac bo inaczej poszedlo by...

Usterki Opel Omega B

Opel Omega B – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~miroslaw.cholewa@polsl.pl
Sedan 2.2 i 144KM 106kW
niezawodne, wygodne, bezpieczne auto. jak jest to konieczne potrafi byc szybkie, ale przedewszystkim przytej wielkości jest szokująco tanie w eksploatacji: klocki, gałki, filtry itp to jest miłym zaskoczeniem
~Actom
Sedan 2.2 i 144KM 106kW
Jestem bardzo zadowolony. Bardzo bogate wyposażenie, niewielkie koszty eksploatacji, niewiele jest powodów dla których wymieniłbym ten samochód na inny, no może terenowe zawieszenie, ramowe podwozie i napęd na 4 koła, słowem na LandCruiser´a :)
~Wienek
Sedan 2.2 i 144KM 106kW
Bez problemu polecam i nie wierzcie w stereotyp to moja trzecia od A do C i szkoda że już nie produkują.
~Michał B
Sedan 2.2 i 144KM 106kW
Tanie ceny części, bardzo dobre wyposażenie, umiarkowane spalanie jak na wielkość samochodu, bardzo komfortowe podróżowanie.
Opel Omega B Sedan