Ocena kierowcy - Opel Omega B Sedan

Silnik 2.2 i 144KM 106kW
Rok produkcji 2002
Opel Omega B Sedan 2.2 i 144KM 106kW 1999-2003 - Oceń swoje auto
Inne : wszystko jest ok
Powiem tak samocod bardzo milo mnie zaskochyl!!Mimo malej ceny dostajesz autko naprawde dobrej klasy z dobrym wyposazeniem!!(ciezko kupic za takie pieniadze tak dobrze wyposazone i tyle dajace auto)moze w porownaniu z audi a8 czy bmw7 lub mercedesem S to jest wiocha!!ale jak ktos nie ma 100tys czy nawet 50 tys a tylko 10czy20 tys to nic lepszego nie kupisz >Mi sie tylko mazy juz 3L lub 3,2 L tylko musial bym to zagazowac bo inaczej poszedlo by sie z torbami
coz mozna powiedziec moze wyscigowka to on nie jest ale jakos sobie daje rade z tym nadwoziem na samym poczatku bylem mile zaskoczony bo myslalem ze bedzie gorzej!!Teraz juz brakuje mi mocy moze dlatego ze mam jeszcze mercedesa 124 coupe 3l to przy nim opel to troche jest slabawy!!
wszystko ok jakos nie mam z nia problemu (Automat)
Duzy samochod dobrze sie trzyma drogi nic zlego nie moge napisac
Ja jestem niska osaba ale mozliwosc regolacji fotela w kazda strone powoduje ze nie nazekam
ok
ok
Jak dla mnie to rewelacja!!jest to naprawde duze auto i z przodu i z tylu jest duzo miejsca tak naprawde nie jest tak latwo znalesc tak duze auto (4,90)
Silnik troche slychac jak sie go cisnie ale ogolnie naprawde na plus!
Powiem tak w miescie potrafi spalic! nawet okolo 12 L jak sie go cisnie!!Ale troche na trasie jezdze (mieszkam w angli)i nawet przez ostatnie 2 mce zrobilem jakies 8 tys km i na trasie spalal ponizej 9 L i to przy predkosciach 140/160 km?h co oceniam bardzo dobrze przy maksymalnym ladunku ogolnie spalanie nie jest tragiczne nie jest jakims smokiem
Wyzej juz opisalem co na ten temat mysle
Narazie nic zlego nie moge powiedziec!!moze tez dlatego ze kupilem autko w rewelacyjnym stanie z malym przebiegiem i za mala kase nawet jak na anglie!!
brak doswiadczenia wszystko ok

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.2 i 144KM 106kW [l/100km]