Oceny Opel Rekord E

Liczba ocen

Najnowsze oceny Opel Rekord E

~huck, huckrosenberg@interia.pl
Sedan 2.3 TD 86KM 63kW
To absolutnie doskonały samochód! Oferuje wygodę, wielką, (powtarzam WIELKĄ) ekonomię, i niezawodność, dosyć niezłą dynamikę, ogromną przestrzeń. Jest to samochód klasy średniej z lat osiemdziesiątych i jest pod wieloma względami znacznie lepszy niż niejeden samochód klasy średniej z roku 2011. Spalanie ma niższe niż samochody współczesne o takim samym silniku-może dlatego że mają one duże szerokie koła i są dosyć wysokie oraz nasycone...
3,8
~mocarny knur
Sedan 2.0 N 90KM 66kW
zalety - duży,wygodny,w miarę bezpieczny,wady - duże spalanie.Ja mojego opelka kupiłem w 91 roku (od 97 roku mam gaz),już wtedy miał przejechane ok. 200 tyś km,ja średnio robię ok. 40 tyś km rocznie,mam go prawie 14 lat...ale przez 3 lata jeździłem samochodem służbowym.Idealny samochód żeby wpakować się na autostradę i jechać te powiedzmy 90-100 km/h,mój opelek już jest trochę słaby no ale cóż więcej mogę wymagać od samochodu o przebiegu min....
~Rekordziak
Sedan 2.0 S 100KM 74kW
Samochód sobie chwalę , jest niezawodny , bardzo ładny , mało ich wiec wyróżnia się w tłumie. Bardzo o niego dbam temu też mam go tak długo i tyle nim przejeździłem . Teraz jeżdżę Astrą , a Rekordziak stoi w garażu i odpoczywa. Czasem jeszcze nim wyjeżdżam.
~Emilian
Sedan 1.9 N 75KM 55kW
jedyna wada to brak 5 biegu jak u mnie niom i maluśne ustereczki ale nigdy nie zawiódł szkoda mi go było bardzo szkoda tylko znacie blachy w oplach zaczął się sypać progi nadkola błotniki tylna maska ogniska rdzy niechciało mi się go malować rewelacyjne wyposażenie jak na tamte lata central podnoszony fotel kierowcy i dużo innych
3,8
~rozmownik@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 E 110KM 81kW
Auto ma 24lata i jak na swój wiek jest niezłą gablotą za nie wielkie pieniądze. wyposazenie tez niczego sobie: centra, antena od radia w szybie, weluru, połokietnik na tylnim siedzeniu, ekonomizer i naładowanie akumulatora.
~grzesiek.d@idea.net.pl
Sedan 2.2 E 115KM 85kW
miałem już 3 rekordy - nie wiem czy ktoś przejedzie np. 120 tys z zatartą panewką i pękniętym blokiem silnika - teraz mam 2.2 z 86r w pełnej opcji ( automat, klima, wszystko elektryczne, podgrzewane, komputer, spher, i wiele innych pierdół ) - tylko z tych 115 koników kilka zdechło, ale to i tak najsolidniejsze auto - trudno mu dorównać.
~ROMA.LT
Sedan 2.0 S 100KM 74kW
Tani w eksplotacji, prosty w remoncie, wiele mozna zrobic samemu. Rdzewieje mniej niz ASTRA I. Niezawodny, bo nie ma roznych ,,sztuczek,, elektronicznych. Ostatnie roczniki mieli nawet ABS! Takich teraz nieprodukuja. Szkoda.
4,1
~pajak144
Sedan 2.0 E 110KM 81kW
Auto swietnie sie prezentuje wśród innych młodszych aut
~mati.p@neostrada.pl
Sedan 2.0 S 100KM 74kW
Niekłoptliwe duże auto,w miare łatwe w naprawach o niespotykanym w młodszych wozach komforcie na naszych dziurawych drogach,bardzo miłe i wygodne wnętrze.
~Donald
Sedan 1.9 N 75KM 55kW
Moim zdaniem auto wspaniale się prezętuje jak na swoje lata