Ocena kierowcy - Opel Rekord E Sedan

Emilian, 18 lat temu
Silnik 1.9 N 75KM 55kW
Rok produkcji 1981
Opel Rekord E Sedan 1.9 N 75KM 55kW 1977-1982 - Oceń swoje auto
jedyna wada to brak 5 biegu jak u mnie niom i maluśne ustereczki ale nigdy nie zawiódł szkoda mi go było bardzo szkoda tylko znacie blachy w oplach zaczął się sypać progi nadkola błotniki tylna maska ogniska rdzy niechciało mi się go malować rewelacyjne wyposażenie jak na tamte lata central podnoszony fotel kierowcy i dużo innych
tylny napęd co tu pisać zwija asfalt jechałem nim 160km/h więcej się bałem ale by poszedł do 110 najekonomiczniej i najciszej
4biegi miasto OK brak5-ki na trasie ewidentnie poprostu zawysokie obroty silnika
b/z nic się nie działo a znacie polskie drogi i widzicie rok auta
super duze auto i superowa widoczność mogą mu pozazdrościć nowsze modele na 100%
idealne rozwiązania jak na tamten rok wszystko pod ręką co tu pisać idealnie
w lato gorąco ale miałem szyber dach zostawiałem i jezdziłem z uchylonym zimą rewelka super cieplusio
kupa miejsca na przodzie i tyle!!! rewelacja jak dla mnie
do 110km/h cicho ale szybciej tak 120-140 już głośno obrotomierz dochodził do 4-4,5tys obrotów i robiło się głosnawo
duze auto musi spalić mój palił w trasie 8l (przy 110km/h) miasto 10l zima 12l
ja swojego oddałem za 800złw roku 2001 i uważam że był warty więcej ale był mi nie potrzebny każdy kto jezdził rekordem zgodzi się ze mną zarombiasty koledzy do tej pory go wspominają (nie wspomne o dziewczynach) bardzo wygodny podczas jazdy i.........;-)
wycieki oleju, rozrusznik a i stacyjka padła (groszowe sprawy)ale dokuczały pierdulitki takie własnie
nigdy nie zawiódł dostałem go w 98r miał wtedy 17lat jezdziłem 3lata i wiecie padł tylko akumulator śnieg nie śnieg opony zimowe śmigał jak talala nigdy mi się nie zakopał ugrzązł ani padł raz ale to wina akumulatora wymieniłem i było OK
Opel Rekord E Sedan