Oceny Opel Senator A

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Opel Senator A

~Kamillo - ŁÓDŹ
Sedan 3.0 i 156KM 115kW
Na szybko sprzedawałem swój poprzedni pojazd , ponieważ uważam iż wyposażenie , wygoda i bezpieczeństwo w tym pojeździe są na przyzwoitym poziomie . Ja akurat posiadam Senatora A CD Busness , trudno dostać w pełnym wypasie , lecz jak jest możliwość to gorąco polecam naprawdę warto !!!!!
~motyka1@op.pl
Sedan 3.0 E 180KM 132kW
To moj drugi senator A poprzedni to automat, wiem ze nie ma juz takich aut w produkcji. Jest nie zawodny i wytrzymaly. Koszty eksploatacji na gazie sa nizsze od kosztow eksploatacji malucha. Znam go jak wlasna kieszen i nie ma dla mnie tajemnic.
~jaroro@poczta.onet.pl
Sedan 2.5 i 140KM 103kW
Miałem już 2 senatory. Jednym się rozbiłem (wyszedłem bez jakichkolwiek zadrapań czy siniaków) - wjechałem przy 120 km/h do lasu, drugiego zajeździłem po rosyjskich wertepach. Żaden mnie nie zawiódł. Jeżdżę teraz nowyą Shumą i mam zamiar zmienić ją na opla senatora z końca lat osiemdziesiątych. To jest prawdziwy samochód
~Lorak
Sedan 3.0 E 180KM 132kW
Samochód jest wykonany świetnie, czuć komfort i dokładność wykonania.
~rooth@wp.pl
Sedan 3.0 i 156KM 115kW
Wielki przestronny wóz, ładnie sie prowadzi, a jazda nim potrafi dac sporo przyjemniości. Lecz rocznik który posiadam traktuje bardziej jako zamiłowanie niz pojazd do codziennego uzytkowania.
~fleetwood@interia.pl
Sedan 2.5 i 140KM 103kW
Za te puieniądze genialny sprzęt oferuje wysoki komfort podróżowania, niskie koszty eksploatacji, nie zamieniłbym go na inny

Usterki Opel Senator A

Opel Senator A – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~miszalak@wp.pl
Sedan 3.0 E 180KM 132kW
Porównując cenę do jakości, niezawodności i komfortu, dla mnie bomba! Trochę denerwuje zła wentylacja latem i niedogrzanie wnętrza zimą kiedy nie ma zainstalowanej klimy.
3,3
~rumcajs
Sedan 2.8 S 140KM 103kW
kocham to auto 3 litrowy silnik!!! gdyby nie jego wiek był by świetny
3,5
~samourai@lodz.cc
Sedan 3.0 E 180KM 132kW
auto nie dla mnie ani dla żadnego innego fanatyka sportowej jazdy, ale jeżeli komuś potrzebna wygodna pięcioosobowa limuzyna za małe pieniądze to nie musi dalej szukać
~swiziu84@tlen.pl
Sedan 2.2 E 115KM 85kW
z tyłu jak wiadomo kanapa a i 2,5metrowy facet nie będzie narzekal (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)