Lista ocen Opel Senator B 3.0 i 24V 204KM 150kW 1989-1993 (12) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kuba
Sedan 3.0 i 24V 204KM 150kW
Możliwe, że to przypadłość mojego egzemplarza, ale odnoszę wrażenie, że auto albo dmucha powietrzem z zewnątrz, albo grzeje na maksa. Może mi się tylko wydawać, bo kabina jest spora i niższą temperaturą z nawiewu ciężko było by ją szybko nagrzać. Na nagrzewnice z Senatora nadal obowiązuje akcja serwisowa Opla, w teorii więc wystarczy podjechać do ASO i dostaniemy nową w uczciwej cenie, czyli gratis. Auto nawet z niesprawną jak u mnie klimą...
~Irmsher
Sedan 3.0 i 24V 204KM 150kW
Ogrzewanie i wentylacja na wysokim poziomie, klima działa bez zarzutu, raz naprawiona po nabyciu służy mi nienagannie. Ogrzewanie dobre albe biorąc wielkość samochodu pasażerowie muszą chwile poczekać, bo przednie siedzenia są ogrzewane wiec na przednich fotelach zaraz robi się cieplutko.
~tomas
Sedan 3.0 i 24V 204KM 150kW
Wszystko działa sprawnie, często spotykane podgrzewanie przednich foleli sprawdza się w zimie, ustawianie temteratury osobno kierowcy i pasażera, nawiew na tylne fotele, prawie w każdym modelu klimatyzacja
~atomics@go2.pl
Sedan 3.0 i 24V 204KM 150kW
ogrzewanie jest niezle ale nagrzewnice wymienilem zsadzilem od lady samary i jest lepiej .Zmienilem tez wentylator przez co mam lepszy podmuch z nawiewu
~Ayrton
Sedan 3.0 i 24V 204KM 150kW
I pomyśleć, że to wszystko zaprojektowano i wykonano w latach 90-ych ... działa rewelacyjnie i do tego użyteczność na maxa !
~marek_kloss@op.pl
Sedan 3.0 i 24V 204KM 150kW
klima działa , podgrzewane siedzenia mogły by mieć regulacje, jak na tak duże autko szybko się nagrzewa
~marianpsyho
Sedan 3.0 i 24V 204KM 150kW
świetna regulacja temperatury w stopniach C szybko sie nagrzewa i trzyma temperaturę
~Rafal
Sedan 3.0 i 24V 204KM 150kW
sprawna wentylacja podgrzewane fotele na zime, a klima na lato
~paweł
Sedan 3.0 i 24V 204KM 150kW
U mnie klęska, nadmuch działa jakby na pół gwizdka, zimą brak ciepłego powietrza.
~Rychu z Lublina
Sedan 3.0 i 24V 204KM 150kW
Jak trzeba jest ciepełko i delikatny wypizd...