Oceny Opel Signum 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW 2004-2008

Najnowsze oceny Opel Signum 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW 2004-2008

4,1
~Przemo Wawa
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Auto godne uwagi, bardzo przestronne, wygodne ale i ciężkie. No i tym silnikiem 1.9 120KM z sześciostopniową skrzynią trzeba się nauczyć jeździć. Silnik i wyposażenie super, na minus osprzęt silnika czyli EGR i wszelkiego rodzaju czujniki.
~lordandmaster
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Jestem naprawdę b.zadowolony z tego samochodu, nie zamierzam zamieniać go na inny w najbliższej przyszłości, samochód lubi rozpieszczać (posiadam bogate wyposażenie które się sprawdza)i cięzko by było znaleźć coś równie dobrego w tej samej cenie..
~timi
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Signum- szczególnie w nowszej budzie jest pięknym, niepowtarzalnym autem na którego wszyscy zwracają uwagę. Wygoda też na wysokim poziomie. Ni polecam dla osób chcących często przewozić na długie trasy 5 osób.
~Damian
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Dużo miejsca. Wygodny. Jeżeli podróżuje się w 4 osoby to ciężko znaleźć auto w którym będzie równie wygodnie
~Oko
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Samochodem przejechałem ponad 200 tys. km. Samochód wart jest każdej ceny, ale pod warunkiem, że będzie to egzemplarz o przebiegu poniżej 200 tys. km i bez historii po kolizyjnej.
~Radecki
Bardzo fajne auto przez 3 lata nigdy mnie nie zawiodl

Usterki Opel Signum

Opel Signum – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Pinio
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Jak narazie auto jest SUPER !!! [polecam kazdemy ktory zastnawia na zakupem.
~future76
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
+ rewelacyjna funkcjonalność wnętrza, + b. bogate wyposażenie, + bardzo dobry silnik, + dość prezcyzyjna skrzynia biegów, - mało odporne na poslkie drogi zawieszenie
~PCW
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
jestem najbardziej zadowolony z aut ktore posiadalem,zadne nie cieszylo mnie tak mocno po roku od zakupu jeszcze:) A troche juz ich mialem....
4,1
~Kozik
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Jeżeli się o niego dobrze zadba to posłuży on na długie trasy ;). Spalanie na bardzo niskim poziomie jak na samochód z początku XXI wieku. (Silnik)