Oceny Opel Signum 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW 2003-2005

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Opel Signum 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW 2003-2005

~m.sternik@wspspolem.com.pl
Hatchback 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Silnik oceniłem na 4 pomimo bardzo poważnej jego naprawy (przy 110 tyś pękł wał korbowodowy na czopie korbowodowym, silnik faktycznie bezkolizyjny) pomimo tej naprawy z powrotem znakomicie jeździ mi się tym samochodem. Próbowałem tą nietypową awarią zainteresować zarówno fabrykę jak i Opel-Polska nie oczekując nic w zamian - "wypieli się"
3,2
~MG
Hatchback 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Kupiłem Signum bo liczyłem na odrobinę luksusu. Minęło 2 lata (przebieg 70 tyś km) i auto się rozlatuje. Wymieniłem przednie drążki, tylne amortyzatory (wylane) a pozostaje jeszcze do wymiany przepustnica (zacina się), wspomaganie hamulca, łożysko i wspomaganie sprzęgła. Opla to nie obchodzi bo gwarancja już się skonczyła. Każda z tych awarii kosztuje w granicach 1200-2000 zł.
~zadowolony
Hatchback 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Swietny samochodzik dla rodzinki 2+2. Wlasciwie samochod dla pasazerow - oddzielne oswietlenie dla tylnich siedzen, tylne siedzenia wlasny nawiew itp. Super jest zestaw turystyczny i lodowka sie przydaje. Bardzo ladny zewnetrzny wyglad. polecam goraco . Tak naprawde jest to A4 tylko ze 30 % taniej. Polecam najwyzsza wersje Cosmo - szkoda oszczedzac pare tys przy takim samochodzie.
~BARTAK84
Hatchback 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
DOBRY MECHANIK I JEST OK. MÓJ AKURAT PRACOWAŁ W SERWISIE OPLA.
4,1
~matiga @o2.pl
Hatchback 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
brak słów jest to fajna fura dla mojej rodzinki dzieci wsiadaja i odrazu zasypiaja jako kierwoca uwielbiam ten model. moja żona juz nie chce jeździć swoją astrą.
~Piotr
Hatchback 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Duże,wgodne auto.Ceny cześci poza serwisem dosyć przystepne.

Usterki Opel Signum

Opel Signum – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~kuba
Hatchback 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Duze, wygodne,ladne i ekonomiczne auto, szukalem innego auta ale teraz nie zaluje
~Rufus
Hatchback 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Wyciąga 215km/h mało pali, jest cichy przy tych 215 dzięki 6 biegowej skrzyni. Żałuje troche że wybrałem tak szerokie opony ale świetne na trase.
~Aras
~Michał
Hatchback 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Silnik 2.0 trochę słaby, ale dodałem trochę mocy do 120km i szło jechać. Wyprzedzanie w normie. 200km/h tez szło pojechać. (Silnik)