Oceny Opel Signum 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW 2003-2005

Opel Signum 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW 2003-2005 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Signum 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW 2003-2005

~StrazaKK122
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Auto naprawdę fajne, duże i wygodne, sporo miejsca dla pasażerów nawet jak kierowca ma 2 metry. Silnik fajny, nawet żwawy, ale jak zaniedbamy parę kwestii to czekać będzie nas większa naprawa. Skrzynia jak miałem swoją pierwszą, która chodziła cicho i równo to było bajeczna, nie było czuć zmian biegów. Ogółem, nie palić na plaka, bo wtedy dostaje po dupie pompa wtryskowa a ona nie jest tania, czujnik na przepustnicy - elobau, jak się...
4,1
~cop
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Widocznośc do tyłu ograniczaja szerokie słupki i poduchowate zagłówki (podobno z tyłu też aktywne - SAHR). Niezbyt dokładnie wygłuszony przedział silnikowy. Nawet plastikowa nakładka na pokrywę rozrządu jest tylko częściowa. Lekka, aluminiowa maska nie podwyższa wyciszenia silnika.Duża szczelność przedziału silnikowego na błoto i sól. Bardzo dobrze wygłuszona kabina - niski poziom hałasu wewnętrznego na wyższych biegach i prędkosciach...
3,6
~mako
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Rozczarowanie. Po informacjach prasowych spodziewałem się "czegoś bardziej". W sumie Signum nie wyróżnia się niczym specjalnym poza bezspornie dużym komfortem dla pasażerów z tyłu. Bryła samochodu ani ładna, ani brzydka - trzeba się do niej przyzwyczaić. Dla mnie w sumie do zaakceptowania. Dynamika z silnikiem 2,2 DTI przeciętna, komfort jazdy znacznie popsuty przez hałas w kabinie. Prowadzenie typowe dla niemieckiego auta, bez finezji. Ot...
~Signum user
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Auto bardzo dobre jak za te pieniądze, które kosztuje. Jest spore, wygodne, dobrze wyposażone i nie wygląda na swoje lata. Miejsca w środku jest sporo. Mało pali i jak na razie się nie psuje. Jestem zadowolony z zakupu.
~elektro464
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Mimo wszystkich usterek wydaje mi się że kupno Opla Signum to bardzo dobry wybór. Samochód mimo wieku wygląda bardzo świeżo i na droższy niż jest w rzeczywistości (mój kosztował 19 000 zł) Fotele nawet bez skóry ładnie wyglądają Ma wystarczająco duży bagażnik który można powiększyć przesuwając tylne fotele. Standardowy system audio powala na kolana wszystkie Chińskie radia i głośniki. Standardowe wyposażenie jest bardzo bogate.
~elektro464
Dziennik kosztów dla Opel Signum 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
10,3
~Longer
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Bardzo wygodne auto dla każdego. Zarówno dla singla jak i rodziny 2+2. Wielki bagażnik, super wygodne siedzenia z tyłu. Za 22 tys kupiłem auto zadbane, efektownie wyglądające i solidne. Audi czy BMW to nie jest ale naprawdę dużo Signum nie brakuje. Polecam każdemu kto chce za duże pieniądze mieć duże, wygodne i całkiem prestiżowe auto. O niebo lepszy wybór niż Vectra C Sedan czy Kombi !!!
~rodrigez007
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Z samochodu jestem b. zadowolony. Doskonały na wakacje z dziećmi.Auto mogace sie podobac, sportowa sylwetka,{czarny lakier) wygodne, dobrze sie prowadzi, ciche. Bardzo latwa zmiana biegow. Podwojna strefowa klimatyzacja i ogrzewanie.tempomat,esp plus,pełna elektryka i co więcej trzeba>
~Valdy
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
z racji mojej pracy (regionalny kierownik sprzedaży na prawie pół Polski) naprawdę dużo jeżdżę - średnio około 5-7 tys. km. miesięcznie. Ten samochód prócz swoich niezaprzeczalnych walorów użytkowych, jest bardzo wygodny i reprezentacyjny. Jestem z niego więcej niż zadowolony
~Lukius
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Bardzo fajny samochód o nietypowej stylistyce i nieznany jeszcze dla wielu osób a to w końcu najbardziej prestiżowy samochód opla... Szkoda że skończą jego produkcję w 2008. Dostałby 5 grdyby nie to ciągle zużywające się zawieszenie.