Oceny Opel Signum 3.0 V6 CDTI ECOTEC 177KM 130kW 2003-2005

Opel Signum 3.0 V6 CDTI ECOTEC 177KM 130kW 2003-2005 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Signum 3.0 V6 CDTI ECOTEC 177KM 130kW 2003-2005

~umcia5
Hatchback 3.0 V6 CDTI ECOTEC 177KM 130kW
Autko naprawdę świetne. Za tą cenę ciężko szukać czegoś ciekawszego. nie daję 5 gwiazdek tylko dlatego że auto ciężko sprzedać przez mity i legendy i wadliwym silniku i trochę droższe części nić w 1.9 tdi grupy VW
~Śląsk
Hatchback 3.0 V6 CDTI ECOTEC 177KM 130kW
Jak dbasz o silnik (wymiany oleju, płynów eksploatacyjnych) to samochód odwdzięcza Ci się niesamowitą kulturą pracy oraz bezawaryjnością. Opinie, że z silnikiem dzieją się same problemy są bezpodstawne :) Samochód oferujący dużo przestrzeni, dobre spalanie oraz niezłe przyśpieszenie i elastyczność :) Mój Signum ostatnio był na dużym przeglądzie w ASO serwisanci sprawdzili go pod każdym względem i byli w szoku bo nie mogli się do niczego...
~PiotrG
Hatchback 3.0 V6 CDTI ECOTEC 177KM 130kW
Ogólnie, zadowolony jestem. Auto wygodne i komfortowe, tanie w zakupie i mało palące. Polecam wersje sport (pózniej cosmo) w pelnym sport pakiecie, nie porownywalnie lepszy komfort podrozowania aniżeli w standardowej wersji.
~Jarek
Hatchback 3.0 V6 CDTI ECOTEC 177KM 130kW
Mam 51 lat. Przejechałem przez mój 35 letni staż kierowcy około 1 mln. kilometrów (także autami służbowymi) ale tym autem jestem po prosty zachwycony. Z mojego mam pełne wyposażenie (jest naprawdę wszystko) żal wysiadać. Gorąco polecam. Auto kupiłem we Francji. Dużo niższe ceny jak u Nas.
~tomek
Hatchback 3.0 V6 CDTI ECOTEC 177KM 130kW
Dobre auto wygodne i jak na tą mase pali odpowiednio
~SIGMUM1
WERSJA COSMO, ZA TĄ CENĘ NIE ZNAJDZIECIE LEPSZEGO SAMOCHODU DAJĄCEGO TAK WIELE

Usterki Opel Signum

Opel Signum – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~zdraicew
Hatchback 3.0 V6 CDTI ECOTEC 177KM 130kW
Auto na miare swojej ceny, oczywiscie mowie o cenia auta uzywanego.
~jacek
Hatchback 3.0 V6 CDTI ECOTEC 177KM 130kW
bardzo dobry silnik.wysoka kulura pracy,dobre osiągi,komfort i bezpieczeństwo,świetne biksenony z doświetlaniem zakrętów,trwałość i niezawodność a także niebanalna prezencja.
~SYTY INOWROCŁAW
Hatchback 3.0 V6 CDTI ECOTEC 177KM 130kW
tj tylko opel wiec nie spodziwajmy sie cudu ale lapie sie w klase wyzsza.
~Szymek