Ocena kierowcy - Opel Signum

Śląsk, 12 lat temu
Silnik 3.0 V6 CDTI ECOTEC 177KM 130kW
Rok produkcji 2004
Opel Signum 3.0 V6 CDTI ECOTEC 177KM 130kW 2003-2005 - Oceń swoje auto
Jak dbasz o silnik (wymiany oleju, płynów eksploatacyjnych) to samochód odwdzięcza Ci się niesamowitą kulturą pracy oraz bezawaryjnością. Opinie, że z silnikiem dzieją się same problemy są bezpodstawne :) Samochód oferujący dużo przestrzeni, dobre spalanie oraz niezłe przyśpieszenie i elastyczność :) Mój Signum ostatnio był na dużym przeglądzie w ASO serwisanci sprawdzili go pod każdym względem i byli w szoku bo nie mogli się do niczego przyczepić :)

On - zużycie paliwa dla silnika 3.0 V6 CDTI ECOTEC 177KM 130kW [l/100km]

7,9