Ocena kierowcy - Opel Sintra

bydgoszcz2011, 13 lat temu
Silnik 2.2 i 16V 141KM 104kW
Rok produkcji 1997
Opel Sintra 2.2 i 16V 141KM 104kW 1996-1999 - Oceń swoje auto
Karoseria : ocynk jest i tak mocno nie gnije choc w nadkolach z tylu mialem juz ogniska korozji najlepiej zrobic kaserwacje i to solidna
ok
ogrzewanie slabe klima tez zima jest zimno na dlugich trasach jakos sie nagrzeje za glosna praca nawiewu
duzo miejsca ok
czesci dosc drogie spalanie masakra gazu w miescie zima 20\\22 paliwa tez tyle moze mam cos uszkodzone sam nie wiem ale jest drogo trasa 10\\12 tak do 140km\\h nie szczedzimy na instalacji najlepiej brc inne chodza ale sa klopotliwe
polecam jak ktos moze to anglika na czesci niech sobie zalatwi bo czesci sa drogie a za urzywki chca tez nie malo
jak na razie to jezdzi raz pi pompa oleju siadla ale to moja wina bo gwintowalem srobe od spustu oleju i musial opilek wleciec i sie zatarla, cetral zamek wariuje strona kierowcy,katrolka abs czasem sie zaswieci wina sa styki przy piascie,czasem heck sie zaswieci slaba masa byla ale teraz cos mi siada hmm jest ta turbinka powiedzmy za nadkolem od kierowcy rano juz tak nie wyje czy nie papuje ale to moja wina pekniete nadkole woda blotko zrobily swoje

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.2 i 16V 141KM 104kW [l/100km]

15,5