Oceny Opel Sintra

Oceny Opel Sintra– wybierz silnik

Najnowsze oceny Opel Sintra

~Berberten
Opel Sintra I
Myślę ,że warto było kupić Sinterkę mimo swoich wad i problemów.
~Bomba
Opel Sintra I
Auto warte swojej ceny. Z pewnością kupiłbym je jeszcze raz. Tanie, ekonomiczne, dynamiczne i wygodne. Kwintesencja dobrego samochodu.
~mwdz1
Opel Sintra I
Jezdze Sintra od 5 lat i uwazam ze jest to jeden z najlepszych Vanow wyprodukowanych w ostatnich latach
~kalbit@wp.pl
Opel Sintra I
bardzo wygodne i wielofunkcyjne auto, na codzień jako wół roboczy a w wakacje pakuje 6 osób, trumna na dach i mozna zwiedzac Europe:)
~keraj
Opel Sintra I
super auto rodzinne godne polecenia i naprawdę nie rozumem dlaczego przestali je produkować- no moze dlatego ze było bezawaryjne i nie zarabiali na serwisie
~lsuch@gazeta.pl
Minivan 3.0 i V6 24V 201KM 148kW
Opel Sintra I
Super tanie w zakupie i użytkowaniu auto rodzinne. Prawdziwie rodzinne, a nie jak inne budowane na płytach podłogowych mniejszych aut. Nawet posiadacze następcy (zafiry) mówią, że 3 rzędy pełnowymiarowych siedzeń to jest coś super.
~kacper@dolsat.pl
Minivan 3.0 i V6 24V 201KM 148kW
Opel Sintra I
żona chciała coś małeg....:) teraz innym nie pojedzie woli autobusem
~rasin
Opel Sintra I
przyjemne autko rodzinne przestronne, w miare paliwożerne,nie jest to "egzotyka" na naszym rynku jak przed zakupem mnie straszono.polecam .przed zakupem ja wczytywałem sie w komentarze i oceny,wszystko się potwierdzilo na plus teraz ja czynie to samo bo eksploatuje sintre na codzien.
Dziennik kosztów dla Opel Sintra
9,8
12,0
~Jankcy
Opel Sintra I
Auto bardzo duże, 7 miejsc każdy pasażer ma dużo miejsca, po wyciągnięciu siedzeń (które się banalnie wyciąga) jest bardzo duża przestrzeń ładunkowa, ogólnie auto bardzo duże.
~bogdan
Opel Sintra I
Autko bardzo wygodne, przestrzenne, duą rodzina ma pełen komfort i przyjemność z jazdy