Ocena kierowcy - Opel Vectra A Hatchback

GRZESIEK27, 14 lat temu
Silnik 2.0 i 115KM 85kW
Rok produkcji 1990
Opel Vectra A Hatchback 2.0 i 115KM 85kW 1988-1995 - Oceń swoje auto
Inne : CO MNIE ZASKOCZYłO? SILNIK. 2.0I 20 LAT A JEDNAK AUTO POTRAFI POKAZAC CO TO ZNACZY NIEMIECKA TECHNOLOGIA:) NIE JEDNA TZW. \"FURA\" WACHAłA TYLKO DYMEK ZA MNA:)
Karoseria : opel - blacha słynie z skłonności do rdzy no cóż kochasz opla miej kase na naprawe
Inne : pilnuj aleju w skrzyni jesli posiadasz automat swieta racja!!!!
WYGLAD OK NIE MIMO LAT NIE ZALICZA SIE DO KWADRACIAKóW MA łADNY OPłYWOWY KSZTAłT. W AUTOMACIE REWELACJA, JESLI PZRYPILNUJESZ OLEJU STAN SKRZYNI NIE ZMIENI SIE NAWET ZA 25 LAT!!! SILNIK NIEZAWODNY ZERO USTEREK ZERO PROBLEMóW!!! DUZO MIEJSCA DLA KIEROWCY I PASARZERóW MIMO NIE DUżYCH GABARETOW AUTKO MA DUZY BAGAZNIK. DLA MNIE REWELKA:)
łADNE AUTO NIE DUZA CENA ZA OKOłO 3500 Zł MOZNA KUPIC WIKI W STANIE IDEALNYM ZA OKOłO 5000Zł FULL SKORA I BAJERY:)
pekajace elementy plastikowe sa troszke słabe ale da rade wszystko naprawic:)
jedyna niby poważna usterka spowodowana była tylko i wyłacznie przez moje nie dopatrzenie czyli....skrzynia weszła w stan awaryjny tzw. \"magiczna eska\" swieciła non stop czyli... autko było cały czas właczone na sportowy tryb co oznaczało spalanie w granicach około 13litrów!!! wymiana oleju w skrzyni i filtra dała jej nowe zycie!!! po usterce ani sladu koszt naprawy: robocizna: 0zł (sam robiłem) materiały: filtr (9zł) olej (okolo 50zł)

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 115KM 85kW [l/100km]

7,7