Ocena kierowcy - Opel Vectra A Hatchback

Aro, 17 lat temu
Silnik 2.0 i KAT 115KM 85kW
Rok produkcji 1991
Opel Vectra A Hatchback 2.0 i KAT 115KM 85kW 1988-1995 - Oceń swoje auto
fajne autko za nieduze pieniadze. Konkurencja dle wielu autek typu VW i cala reszta,niedoceniane autko u nas ale sie to zmienia teraz ze wzgledu na atrakcyjne ceny, tylko uwazajcie na te OKAzje moga sporo kosztowac, i ta bujda w ogloszeniach:wszyscy jak na wezwanie wymieniaja nagle przed sprzedaza paski filtry oleje i Bog wie co jeszcze, po co??wszak kasy juz nie odzyskaja...pomylency i naiwniacy...
swietnie sie zbiera,czasami troszke trezsie jak sie ma za wysoki bieg i za niskie obroty,elastycznosc super!!2000 obr/min i prawie 100 na godzine,macie to gdzies jeszcze??
czasami wsteczny zgrzytnie ale to przy szybkich nawrotach,cofaie na ulicy gdzie zmiany biegow sa szybkie
mialem wczesniej 405 wiec wiem co to znaczy komfort podrozy, Vectra nie jest taka komfortowa ale nie trzepie jak niektore niemce potrafia,
mam ponad 180cm wzrostu i troche denerwuje mnie lusterko wsteczne, jest na wysokosci moich oczu zaslania czasami prawa czesc drogi,poza tym samo w sobie jakos tak dziwnie zakrzywia obraz ale reszta bez zastrzezen
szukasz czegos i masz to pod reka, jedynie klamka do otwierania drzwi strasznie w dzwiwnym miejscu usytuowana
zaraz cieplutko i przyjemnie,i dmuchawa cicha to bardzo wazne
w 405 bylo jej troche wiecej ale tu jest nie najgorzej,wszystko tak jest przy ciele bym powiedzial, zaraz blisko kierowcy,
powyzej 4tys obr silnki juz nam sie przypomina ze jest ale nie trzeba go tak bardzo krecic, ma dosc momentu obr w nizszym zakresie,
2 litry w miescie musza zjesc i nie wierze w opisy ze jest to raptem 10 czy 11 litrow. Nawet przy muskaniu pedalu gazu nie bardzo to jest mozliwe, Norma to 12 i wiecej w zaleznosci jak mocno kladzie sie prawa noge do ziemi , na trasie przy rownej jezdzie 100 110 to do poziomu 9 i mniej mozna sobie zejsc
kup takie autko z moco 115 kucykow taki duze i takie tani w utrzymaniu??? VW odpada, bedzie starszy a i tak czekaja juz na niego zlodziejaszki pod marketem a Vectry nikt nie rusza hehe :)
pierdolki sa zawsze do zrobienia
nie mialem

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i KAT 115KM 85kW [l/100km]