Ocena kierowcy - Opel Vectra B Kombi

ja1547@wp.pl, 14 lat temu
Silnik 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
Rok produkcji 2000
Opel Vectra B Kombi 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW 1999-2002 - Oceń swoje auto
Silnik : najbardziej zaskoczyl mnie silnik 15 kilometrow od domu ,poprostu zdechl i do domu poszlem pieszo
Karoseria : karoseria rdzewiala jak by ja termity jadly
Silnik : silnik opisalem wyzej ,,,,,,,,,,,,,
Inne : dlugo by pisac
jestem okropnie zawiedziony i splukany finansowo przez ten niby samochod jak mi bog mily mialem kiedys 100 razy lepszego poloneza
za te pieniadze nie spodziewalem sie ze bede musial redukowac do dwojki pod kazda bardziej stroma gorke.normalnie poraszka,jestem okropnie zawiedziony az mi sie wierzyc nie chce ze to auto wyprodukowal opel niemiecka firma ktora produkowala naprawde bezawaryjne godne pochwaly autka ,mam na mysli vectre A,to byly super autka ,vectra B to szmelc ,odradzam kazdemu kto tylko ma zamiar kupowac to cos z przylepionym znaczkiem opla ludzie to nie opel a jakis zapororzec raczej ktory zawiedzie was jak znajac zycie w pierwszym tygodniu uzytkowania
jak w oplu nie ma co sie czepiac ale rewelacji zadnej tu tez nie ma chyba jedyny podzespol tego auta ktorego nie udalo im sie zchrzanic,ale mimo to nadal odradzam kupowania tego zlomu bo inaczej nie moge go nazwac,jak chcesz komus dokuczyc albo kogos nienawidzisz to mu polec vectre B.A potem patrz z boku jak ja przeklina kazdego dnia i pracuje tylko na czesci zamienne
zadnej rewelacji nie zauwazylem takze i tutaj zwykla masowka auto prowadzi sie dobrze pod warunkiem ze pomalu jedziesz o ile to mozna nazwac jechaniem,boze kochany jak ja nienawidzilem tego auta brak slow wystrzegajcie sie go jak ognia dobrze wam radze
z widocznoscia tez mialem przechlapane poniewaz mialem model kombi naprawde trzeba tym troszke pojezdzic zeby wyczuc tyl auta przy cofaniu.jedyne w czym mnie to auto upewnilo to w tym ze za chiny ludowe nigdy juz nie kupie sobie opla vectry.
tutaj nie mam sie czego czepiac ,chwalic za co tez nie mam bo co mi dobrego rozmieszczenia guziczkow jak ta cholera stoi zepsuta co 2 tygodnie ,vectra to klontwa faraona na ludzkosc za szperanie po piramidach,AAAAAAAAAAAAAA ZARAZ ZARAZ jest jednak sie do czego przyczepic mialem do tej pory sporo aut i jesli ktores z tych aut mialo szyby elektryczne to guziki byly na drzwiach a tutaj kolo wajchy biegow co za debilizm powinna tam jeszcze rura wydechowa wystawac.
nawiew dmucha dobrze ze chce bez mala leb urwac ALE,ALE chalasuje przy tym jak jakis wentylator zakladowy ,zreszta jak nie jezdzi to i nie dmucha ani nie grzeje a ze czesto nie jezdzi to czesto nie dmucha i nie grzeje
miejsca jest sporo mozna po glepszym zastanowieniu zaplanowac biznez zwiazany z tym samochodem mysle tutaj ze to autko znakomicie nadaje sie dla ludzi przedsiebiorczych planujacych zalozenie farmy drobiowej czyli kurnika ,kur sie w nim zmiesci od groma bo bydlak jest wielki.a czesciej stoi popsuty niz jezdzi to sie dobrze sklada bo warkotem silnika nie bedzie kur ploszyl co moglo by negatywnie wplynac na znoszenie jajek.
dopuki mialem oryginalny wydech to bylo cicho ale wypalil mi sie po miesiacu jazdy i zaczol warczec jak traktor totez pojechalem do warsztatu wumienilem wydech zalozyli mi tak badziewne zemioslo ze samochod jak ryczal przed wymiana tak ryczal po wymianie plakac mi sie chcialo tym bardziej ze nie bylo tanio
jak jezdzila to zarla dyche ale zato jak stala to byla nad podziw ekonomiczna
choc by kosztowal zlotowke to i tak bylby za drogi biorac pod uwage co soba reprezentuje
szkoda gadacnie bede wypisywal wszystkiego bo mi cisnienie skoczy jak sobie przypomne ile kasy wsadzilem w tego ;;zaporozca;;
stalo sie cos strasznego to znaczy wtedy myslalem ze to straszne ,zatzrymal sie siknik a na asfalcie zostaly jakies plamy oleju kiedy wlazlem pod ta zaraze zauwazylem ze korbowod wylazl przez miske olejowa chyba korbowod wkazdym bac razie cos wywalilo w misce dziure ze piesc mozna bylo wsadzic a musze wam powiedziec ze jestem kierowca ktory dba o swoje samochody nigdy nie rycze silnikiem i zmieniam oleje to bydle padlo na srodku drogi ot tak sobie ale teraz patrze na to z innej perspektywy teraz nie mysle ze stalo sie cos strasznego .ten zlom wkoncu zdechl i mam od niego spokoj

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW [l/100km]

9,7