Ocena kierowcy - Opel Vectra B Kombi

emillasica@interia.pl, 14 lat temu
Silnik 1.8 16V ECOTEC 125KM 92kW
Rok produkcji 2001
Opel Vectra B Kombi 1.8 16V ECOTEC 125KM 92kW 2000-2002 - Oceń swoje auto
Silnik : Po prostu rewelka nie myślałem że tak sprawnie będzie działał.
Autko szczególnie polecam za swoją moc 125km, za przyśpieszenie, za wygodę podróżowania, za bezawaryjność a to jest najważniejsze żeby go cały czas nie naprawiać tylko lać benzynke lub gaz i jechać.
Silnik 1.8Z18XE 125KM najlepszy!!! doskonałe przyśpieszenie nawet z gazem i instalacją BRC silnik bez awaryjny tylko potrzebuje bardzo dobrego oleju najlepiej Relly formula 5w-50
Jest dobrze ale mogło by być lepiej, jedyne czego brakuje to 6 biegu i było by wspaniale :)
Bardzo wytrzymałe na nasze drogi ale niestety dziury w drogach są takie że nawet najlepsze siadają. Jedyną wadą są gumy w tylnym drążku stabilizacyjnym często się wybijają i konieczna wymiana koszt wymiany; gumy 20zl i komplet kluczy i kanał i do dzieła :)
Bardzo wydajna z kilmatronikiem poprostu doskonale.
Duże rodzinne autko, pakowne na wycieczki szczególnie polecam.
Cichutko w zależności po czym się jeździ.
Obecnie moje autko jest na gazie spalanie: trasa 8l/100km nawet troszkę mniej czasami, ale średnio przyjmuje 10l gazu na 100km to naprawde mało przy normalnej jeździe.
przyzwoita
Nie odbijające kierunki to chyba norma opla tuż za hamulcem ręcznym poza tymi drobiazgami super a i zapomnial bym o paru spalonych żarówkach i o gumkach stabilizatora :)
Użytkowana przezemnie od 186tkm wymieniono tłumik środkowy, wszystkie filtry, olej na relly formula, wtryskiwacz gazu i co tam jeszcze nie pamietam bo nic wiecej i autko ma obecnie 210tkm a wygląda jak by miało 120tkm super

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.8 16V ECOTEC 125KM 92kW [l/100km]

8,7