Lista ocen Opel Vectra B (797) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 1204 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adi
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Jest ok. Z przodu jak dla mnie (175 cm) i mojej żony (175 cm) jest w porządku. Myślę, że spokojnie przy 190 cm wzrostu także nie byłoby co narzekać. Z tyłu także w porządku, mój kilku letni synek nie narzeka, choć daję ocenę tylko 4, bo czasem jeżdżę Audi a6, które też mamy w rodzinie i ilość miejsca w tamtym wozidle zasługuje na 5.
~ZORRO
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Passat to nie jest ale przy moim wroscie 190cm w miarę-rodzinka się miesci i bagaże też i do przodu.Kolejna bedzie Zafira ale ta do 2004 max 2005 i w wersji Elegance tylko taka jest najlepsza poniewaz ma zajebiscie duże wnętrze a od 2005 po lifcie jest za wąska mimo wiekszych gabarytów w katalogu nie polecam.
~crovv
Sedan 2.5 V6 170KM 125kW
Z tym nie ma problemow . Moja rodzina to zestaw 2+2. Ja siedze wygodnie, zona również, cieciaki maja sporo miejsca z tylu. Przy wzroscie 190, ustawiam fotel do wygodnej pozycji i z tyłu jeszcze sporo miejsca jest. Fotele całkiem przyjemne, często robie trasy do Zabrze-wawa i jesli nic ci w aucie sie nie psuje można jezdzić.
~Tomek
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
Tutaj ocenie obiektywnie.Mialem Volvo 740.Vectra zmiescilaby sie tam w bagazniku.Mondeo tez wieksze i w srodku i bagaznikowo.Nastepne Volvo to byla limuzyna wiec pod wzgledem bagaznika nie oceniam ale jesli chodzi o srodek to Vectra jest po prostu mala.Twoj lokiec napewno spotka sie z lokciem pasazera.Dla mnie tylko przecietnie.
~tdk
Hatchback 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Przy moim wzroscie (190 cm) jestem zadowolony. Na nogi duzo miejsca, nad glowa tez jeszcze troche zostaje. Co najlepsze mieszcze sie "za soba" czyli pasazerowie tylnej kanapy tez nie powinni marudzic. Jesli mowimy o wersji hatchback to osoby wyzsze moga nazekac na brak miejsca nad glowa na tylnej kanapie, opadajaca sylwetka auta...
~Mariusz
Kombi 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
O i tu duży plus. Kierowca może się wygodnie rozłożyć w fotelu, nawet i położyć a pasażer z tyłu, nigdy nie będzie narzekać na brak miejsca na nogi. Auto oferuje wystarczająco dużo wygody wewnątrz nie naruszając przy tym przestrzeni bagażnika. Długie podróże nie są męczące ani dla kierowcy ani dla pasażerów.
~PytkoX25XE
Sedan 2.5 V6 170KM 125kW
W tej kategorii Vectra na pewno nie dostanie maksymalnej oceny. Jest dobrze, ale mogłoby być lepiej. Samochód maksymalnie dla 4 osób, jeśli ma to być podróż we w miarę komfortowych warunkach, 5 osób będzie mieć mało miejsca na boki. Mimo tego, dla 4 osób jest dość miejsca tak z przodu, jak i z tyłu.
~mlepianka
Hatchback 2.2 DTI 16V ECOTEC 125KM 92kW
Pierwsza klasa ma wystarczająco dużo miejsca choć nie jest to nic zachwycającego. Drugi rząd siedzeń ma tą samą sytuację. Nie jest mało ale nie mozna powiedzieć że jest dużo. Taki średniak. Ale dzięki temu właśnie wsiadając do auta czujesz że jest taki zwarty, zbity i to mi się podoba.
~facet61@wp.pl
Kombi 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
Dla 4 osóbbardzo wygodnie . Mam 190 wzrostu i osoby siedzące za mną nigdy nie narzekały.Dla kierowcy miejsca b.dużo mam jeszcze spory zapas do cofania fotela.Natomiast 5 miejsce pośrodku to porażka. Na krótki trasy owszem do wytrzymania w myśl powiedzenia lepiej byle jak jechać niż wygodnie iść
~alewicki@gazeta.pl
Kombi 1.8 i 16V 116KM 85kW
Zarówno z przodu jak i z tyłu, dużo miejsca na nogi. Oba fotele mają opcję regulacji podtrzymywania lędźwi (tzw. "lordozę"), więc na pewno z przodu można optymalnie wyregulować dla siebie fotel. Z tyłu - rozkładany podłokietnik oraz trzy bezwładnościowe pasy i zagłówki, więc też wygodnie.