Lista ocen Opel Vectra B (90)

3,5
~aaspen@wp.pl
Kombi 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Kupiłem 9-letnie auto i przez 15 m-cy byłem zawsze zadowolony z tego zakupu. Usterki, naprawy były ale czego się można spodziewać po starszym już aucie. Jest bardzo wygodny i zazwyczaj dobrze wyposażony. Silnik miał może troszkę za słaby, ale to już wina kupującego, a nie auta.
~maniutek111
Kombi 2.0 DI 16V 82KM 60kW
autko bardzo ładne niezawodne, oszczędne i za nieduże pieniądze.
2,8
~Jerzykkk
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Od poczatku jak kupiłem (85 000) jak byłazimna to się coś w niej tłukło. (Skrzynia biegów)
3,8
~pablo.k@poczta.fm
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
po miescie przy spokojnej jezdzie +- 8l ,a na trasie to juz zalezy od stylu jazdy (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
4,1
~rakii@wp.pl
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Przy 130.000km rozleciała się - wypięło się zabezpieczenie i poszło w tryby. Typ skrzyni prawie nie do zdobycia na tzw rynku wtórnym (Skrzynia biegów)
3,7
~chin3k
Hatchback 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Nie ma nic gorszego niż zimny diesel, brakuje intercoolera... Z lekka mułłł... (Silnik)
~siwy
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
bardzo wygodne i ekonomiczne autko,a do tego jakie ładne
3,7
~Damian
Hatchback 2.0 DI 16V 82KM 60kW
słaby silnik, brak mocy przy wyprzedaniu głosny klekot na wolnych obrotach (Silnik)
4,1
~...
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
ZAPRASZAM WSZYTKICH NA WWW.VECTRA-UNLIMITED.PL JEST TO POLSKI KLUB OPLA VECTRY, NA FORUM MOZNA SPOTKAC WIELU UZYTKOWNIKOW TEGO AUTA, MOZA POROZMAWIAC O VECTRZE, DOWIEDZIEC SIE WIELU INTERESUJACYCH ZECZY ITP... WWW.FORUM.VECTRA-UNLIMITED.PL GRORĄCO POLECAM!! (Silnik)
~Darek
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Dobry,uczciwy samochód bez specjalnych ekstrawagancji, przeciętny użytkownik będzie więcej niż zadowolon.