Lista ocen Opel Vectra B (195)

3,5
~michal81@op.pl
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
auto wydaje mi się takie sobie ale może to przez to, że wcześniej jeździłem BMW 524 td.
~fanbarcelony@wp.pl
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
do przodu ok tyl trzeba sie przyzwyczaic do lusterek (Widoczność)
~Zbyszek
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
duże koszy eksploatacji, brak klimatyzacji w wersji podst., nadmierne zużycie paliwa, częste przepalanie się żarówek, szybkie zuzywanie się
3,2
~memekz@op.pl
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
dobry samochód na rodzinny wypad za miasto na ziowe dni ok na lato troche za gorący jak nie masz klimy 10 głośników też fajne
3,8
~darr40@poczta.fm
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
ogolnie lepsze niz posiadane poprzednio Corolla,Megane,Punto
~grzes
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
5 za niezawodność i bezawaryjność (najprostszy i najmniej awaryjny silnik w vectrach B)- tylko wymiany olejów i filtrów. (Silnik)
~globus
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
Vectra B Combi - kilku producentów musi jeszcze wiele się nauczyć aby zrobić tak dobre auto
~Janek
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
miasto i krotkie odcinki w zimie to masakra dynamiczniejsza jazda tez masakra,jedynie spokoj i trasa ok (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
2,7
~Michał tynekk@wp.pl
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Vectra dobrze chodzi na gazie ale nie stety jest strasznie awaryina nie jestem zadowolony nie polecam tego samochodu lepiej kupic vectra A lub Calibre są duzo lepsze szczegulmie Calibry 2.0i
4,1
~mirek
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
bardzo dobre auto rodzinne - brak stesu podczs wyjazdu na wczasy(duży bagzżnik,oraz niezawodność)