Lista ocen Opel Vectra B (374)

~Yet
Kombi 1.8 i 16V 116KM 85kW
Niezawodny. Trzeba się trochę do niego przyzwyczaić bo ma swój charakterystyczny sposób działania. Dużo zamienników części. Idealnie działa z LPG (Silnik)
3,6
~MARCINBALICKA
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
TANIE W UTRZYMANIU,W MIARE EKONOMICZNE AUTKO DLA KAZDEGO KTO NIE SZUKA FAJERWERKOW.WOLE TO NIZ PANCERWAGONA GOLFA 4 KTORY W POROWNANIU Z OPLEM JEST OBLESNY.
~pawelz@hogart.com.pl
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Lubie Ople wiec Vectra mi pasuje. Solidny, dobrze wykonany, dosc twardy samochod. Warto poszukac egzemplarzy z koncowki produkcji, ktore sa raczej niezawodne. Silnik 1.8 to optimum jesli chodzi o stosunek mocy do ekonomicznosci.
3,7
~Maki
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
Samochód mam od miesiąca-zauważyłem wyciek oleju pomiędzy rozrusznikiem,blokiem i misą olejową i nie mogę stwierdzić skąd cieknie. Silnik na LPG (sekwencja) narazie pracuje bez zastrzeżeń (Silnik)
3,1
~darek
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
ecotec to konstrukcja ktora nie lubi przeciazen, jezdzi dopoki nie trafi na ciezka noge kierowcy,pozniej juz tylko serwis.zawor EGR to pomyłka inżynierów, silnik czesto sie psuje chociaz jezdze raczej spokojnie.to bardzo nietrwala jednostka napedowa (Silnik)
~iCore
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Tylko wlewać Bp i jeździć. Czasami problem ERGem ale jak dostawał w "trysk" w trasie to się odmulał. (Silnik)
2,5
~lucius
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
rubbish, czas na wielki powrot do japonczykow!!! mialem honde civic, potem byla corolla sprowadzona z usa ale wyprodukowana w japonii a to, to jeden wielki blad, nigdy wiecej, auto poprostu sie sypie!!!
3,4
~s.chojnack@wp.pl
Kombi 1.8 i 16V 116KM 85kW
Autko a jest to kombi całkiem przyjemne, ciekawy wygląd dosyć żwawy silnik, nie mam większych kłopotów czy zastrzeżeń.
~bodzio k-lin
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
silnik jest b.dobry poj.1.8 przebieg 29852 Km może dlatego że jest zakupiony bezpośrednio od niemieckiego pośrednika służb mundurowych moc 152Kw Około 220KM rok.bud 2002 .Prz zakupie zostałem po informowany o jego wadzie,że był kilka razy serwisowany z powodu \'\'w trakcje jazdy motor się wyłącza\'\' Zaryzykowałem !!!! Bo mam warsztat i się opłacało (Silnik)
~daro
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
Bardzo dobry samochód za małe pieniądze duzy bagaznik sporo miejsca dla pasażerów i oszczędny silnik. Jestem jak do tej pory bardzo zadowolony. Chociaż stwierdzam ze trzeba jednak bardzo sprawdzac co sie kupuje lepiej więcej zapłacic przy zakupie niż kupić tanio i dokładać caly czas. Kolega sie tak przejechal i naprawia caly czas. A u mnie bomba :D chodzi pieknie i bezawaryjnie :D