Ocena kierowcy - Opel Vectra B Sedan

Lord, 16 lat temu
Silnik 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Rok produkcji 1997
Opel Vectra B Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW 1996-2000 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Wyjątkowo komfortowe, a zarazem nie za miękkie.
Początkowo byłem nastawiony sceptycznie, kupiłem ze względu na bardzo bogate wyposażenie. Kilka dłuższych tras i zmieniłem zdanie. Jest duże, wgodne, oszczedne i tak mógłbym jeszcze wychwalać. Ma wady, ale które auto ich nie ma?
Mógłby być trochę cichszy, ale ogólenie jak na diesla jest dość dobry. Brakuje mu trochę mocy i turbo mogło by się właczać trochę wczesniej. Ogólenie silnik OK.
Części szybko sie zużywają, ale to raczej wina dróg. Autko przyjemnie się prowadzi, jest bardzo komfortowe, układ kierowniczy jest dość precyzyjny, chociaż mógłby być bardziej czuły.
Czesem przeszkadzją słupki przy przednije szybie, ale to chyba nie tylko w tym autku, ogólenie OK.
Jest klima i jest doskonale ! ! !
Duze przestronne wnętrze, wygodne. Jestem dość wysoki i jeździ mi się bardzo komfortowo.
Jednym słowem jest głośno. Silnik, szum powietrza, w sumie bez radia nie da rady. Chociaż do wszystkiego idzie się przyzwyczaić.
Za te pieniądze można mieć naprawdę kawał pożądnego samochodu i do tego świetnie wyposażonego, w porównianiu do innych marek.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 DI 16V 82KM 60kW [l/100km]

5,9