Lista ocen Opel Vectra B Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW 1996-2000 (20) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~nasty@klub.chip.pl
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Pod koniec użytkowania auta zepsuła się regulacja wypukłości fotela kierowcy - choć wiem że większość ludzi i tak tego nie używa (ale dla mnie to był problem) :) Poza tym żadnych usterek. Gdy autko skończyło 11 lat pojawiły się rdzawe zacieki na progach tylnych drzwi - 2 lata wcześniej pojawiła się rdza wewnątrz znaku opla na kufrze.
~salhir@wp.pl
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Kupiłem auto z przebiegiem 120 tys. Wymieniłem opornik dmuchawy ogrzewania, pompę wody, poduszkę pod silnikiem, dwukrotnie mechanik poprawiał mocowanie węża dolotu powietrza do turbiny. Przez półtora roku uzbierało sie ok.1200 - 1400zł. Z pewnością część napraw była wynikiem wypadkowej (zatajonej) przeszłości auta.
~Preccel
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
co jakiś czas świeci się kontrolka silnika na wolnych obrotach (związane jest to z usterkamui wężyków podciśnienia, które co jakiś czas sie obluzowywują lub rozszczelniają, i raz świeciła się kontrolka poduszek ale zlutowanie na krótko wszystko załatwiło
~misiek_rakieta@o2.pl
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
amorki przód, trzeszczy tylny zawias, brzęczy osłona silnika, znikają litery z wyświetlacza, trzeszcząca deska rozdzielcza, nie działa pilot centralnego zamka - słowem pierdoły, a to i tak zadbany egzemplarz......
~Butcho
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
zawór recyrkulacji spalin, mozna z tym jezdzic ale wkurza bardzo.Prosta wymiana we własnym zakresie Blachy troszkę pokazują rdze ale za 100zł blacharz usuwa i moja jest w nienagannym stanie.
~yadwig@wp.pl
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Bardzo wrazliwy uklad Airbag na roznego rodzaju zmiany opornosci. Niefortunnie polozona wiazka kabli pod fotelem kierowcy. Przepalajace sie zarowki od podswietlenia deski.
~Przemek63133
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Czasami może nie trybić centralny zamek lub przepalić się jakieś podświetlenie co po tylu latach jest normalne.
~Jerzykkk
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Auto zawodne. Robiłem sprzęgło, turbinę, pompe wtryskową, Ciagle psujacy się przepłwomierz. Dwa razy mnie sciągali. Rdzewienie
~Janek z 4 Pancernych
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
jak narazie to oczywiście musiałem zajrzeć do tylnego zawieszenia,poza tym zacina sięzawór EGR od turbiny ale da się jeździć
~tomziom
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
jak narazie mnie nie zawiodla nie zgasla nigdzie ;) pekl raz przewod od serwa i chamulec byl jak zapowietrzony
Opel Vectra B Sedan