Lista ocen Opel Vectra B (69)

~Piotr Lenc, lenc@ct.com.pl
Kombi 1.8 16V ECOTEC 125KM 92kW
Dla wersji Combi 1,8 16V jest dynamiczny i bardzo oszczędny ( za miastem 6,3l/100 - fabryczne dane - wcale nie naciągane ) Dla lubiących ostrzejszą (!!) jazdę polecam 2,0 16 V lub 2,5 V6
4,1
~Łukasz G
Kombi 1.8 16V ECOTEC 125KM 92kW
Kupiłem Vectrę bo szukałem średniego kombi do miasta. A na trasie zaskoczyła mnie pozytywnie bo spala 10L gazu, w automacie przy średniej 130-140
~Mat.
Sedan 1.8 16V ECOTEC 125KM 92kW
Samochód bardzo komfortowy i wygodny. Miękkie zawieszenie, dobrze wyciszony, dużo miejsca, zarówno z przodu jak i z tyłu, duży bagażnik. Dobre seryjne nagłośnienie. Stylistyka tez ponadczasowa, do tego "buda" bardzo aerodynamiczna. Przez ponad 2 lata użytkowania (ok 35 tys km) nie wymagał niemal żadnego wkładu i napraw. Do tego spalanie nienajgorsze - 7l w trasie - ok 10l w mieście. Trochę mulasty przy ruszaniu ze świateł (to...
~panbuk
Hatchback 1.8 16V ECOTEC 125KM 92kW
W sumie b.dobre auto na "polskie" drogi i miasta. Jedyna silnik godny polecenia 1,8. Najlepiej Z18XE z 125 KM. Poza tym ta sama konstrukcja z 115 KM... ale NIE ten z Vectry A (tamten 1.8 to KATASTROFA!!)... WADA - twarde zawieszenie.
~melo
Sedan 1.8 16V ECOTEC 125KM 92kW
Muszę przyznać że ten w porównaniu z jednostką 1.8 115KM jest o wiele cichszy i bardziej elastyczny. Może to dzięki tym dodatkowym 10KM (Silnik)
~Tadzik
Hatchback 1.8 16V ECOTEC 125KM 92kW
Mimo swojego wieku wciaz przyciaga wzrok bardzo fajnie wygladaja te lusterka idace od maski, bardzo dobrze trzyma sie drogi, autko godne uwagi bo jest dosc tanie przy zakupie a jak narazie malo awaryjne.
~Przemek H
Sedan 1.8 16V ECOTEC 125KM 92kW
Praca silnika jest niesamowita, porównywalna nawet do volvo czy bmw. (Silnik)
~alfamed@skrzynka.pl
Sedan 1.8 16V ECOTEC 125KM 92kW
Auto dynamiczne, bezpieczne i komfortowe - drogie części i serwis - jakość ASO nierówna, W wersji sedan mały otwór bagażnika i pałąki zgniatające walizki. Zaskakująco niskie zużycie paliwa - biorąc pod uwagę że auta nie oszczędzałem - służbowe.
~j-e
Sedan 1.8 16V ECOTEC 125KM 92kW
Kupiłem auto z przebiegiem 200 000 km z Niemiec bo wydawało mi się że silnik nie był kręcony a czy był trudno powiedzieć. Jedyna wada auta to rdza która pojawia się wszędzie ale na rdzy się nie jedzie. Auto ma 310 000 km czasami dolewam oleju bo się poci z pod dekla. (Silnik)
~thug
Kombi 1.8 16V ECOTEC 125KM 92kW
kreci sie dopiero od 3 tysiecy ale i tak ciagnie ladnie do odciecia (Silnik)