Lista ocen Opel Vectra B (83)

~pkrogi@eranet.pl
Sedan 1.7 TD 8V 82KM 60kW
Autem przejechaliśmy ponad 120 tyś w 3 lata i jest super, ekonomiczne komfortowe i niezawodne auto. Wsiada się i jedzie. Blachy ocynkowane, auto z Belgii, miało 6 lat gwarancji na perforacje. Polecam takie autko z czystym sumieniem, naprawdę dopracowane.
~Adam
Sedan 1.7 TD 8V 82KM 60kW
Autko bardzo wygodne, ładne, przktyczne, ekonomiczne i dynamiczne
~adik
Sedan 1.7 TD 8V 82KM 60kW
Z Vectry jestem zadowolony. Potrzebuje auto które codziennie zawiezie mnie do pracy (ok 80km) przez rok czasu ani razu mnie nie zawiodła i spalanie na poziomie 6l jest do zaakceptowania.
~wojnarus
Sedan 1.7 TD 8V 82KM 60kW
ogolnie auto jest ok. slabo zabezpieczona karoseria. szczegolnie nadkola i blotniki. tak jak inne nie jest pozbawione usterek. troche za duzo \"taniego\" plastiku na desce. w tej klasie, to troche gafa, no ale niema rzeczy idealnych.
~jbielaszewski@wp.pl
Sedan 1.7 TD 8V 82KM 60kW
bardzo dobre auto, ekonomiczny, mocny i elastyczny diesel, trochę gorsza blacha i skrzynia biegów
~meliniak@poczta.onet.pl
Sedan 1.7 TD 8V 82KM 60kW
Elegancki wyglad (sliczne polaczenie maski z lusterkami), niezawodny silnik, przyjemnosc podrozowania gwarantowana :)
~azja
ok auto sprowadzone zVenecji nigdy nie widziało soli blachara 100ok
~M@rcino
Sedan 1.7 TD 8V 82KM 60kW
Bardzo wygodny ekonomiczny samochod za przyzwoite pieniadze.
~Wieża
Sedan 1.7 TD 8V 82KM 60kW
Klekot jak to klekot ... a ha, trzeba pamiętać o regulacji zaworów i właściwym postępowaniu z turbinką, bo inaczej mogą być kłopoty (Silnik)
~Krzysiek
Hatchback 1.7 TD 8V 82KM 60kW
Jeśli chodzi o awaryjność, to rewelacja, nic się nie psuje, przynajmniej w mim egzemplarzu, gorzej jeśli chodzi o osiągi- straszny mułowaty poniżej 2k obrotów, ale kupując ten samochód byłem nastawiony na to. (Silnik)