Lista ocen Opel Vectra B (231)

~konradlp100@gmail.com
Kombi 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
Ładna linia nadwozia, w miarę niezawodny (póki co wszędzie mnie dowozi). Nie najgorszej jakości fabryczne audio. Jestem niezadowolony jedynie z zawieszenia, które na naszych polskich \"drogach\" dość szybko się zużywa (głównie tuleje)
~mk
Sedan 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
Pomimo drobnych usterek - doskonały samochód dla rodziny 2+2 (szczególnie ze względu na gigantyczny bagażnik). Niestety nie mogę dać najwyższej oceny ze względu na blachę, która szybko ulega korozji.
~iee
Kombi 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
Świetne autko za tą cenę. Niezawodne a w razie awarii można ją naprawić w każdym warsztacie za grosze. Nie kradną więc można spać spokojnie. Dużo części na rynku wtórnym ( pocięte angliki - nie kradzione) oraz tanie zamienniki.
3,8
~Piotr Wawrzyniak
Hatchback 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
Jeżdzidełko na duże trasy.W mieście troche toporne, zimą potrafi przypomnieć jaki ma silnik. Poskrzypi , potrzeszczy ale da sie lubić
~Janusz Kilanowski
Hatchback 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
Vectra DTi to najlepsze auto jakie mialem do tej pory.Przyczyn jest kilka. Po pierwsze jest bezawaryny, po drugie zrywny i malo pali, po trzecie w każdej Vectrze B jest takie naglośnienie (Delco) jakiego nie ma w wypasionych BMW czy mercach, po czwarte części są tanie jak do Poloneza a po piąte...srebrna Vectra B na aluskach pięknie się prezentuje...
~facet61@wp.pl
Kombi 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
Piękna sylwetka szczególnie kombi ,wciąż elegancka. Niezły dynamiczny ,oszczędny silnik. niezawodny,pakowny.Dla rodziny 2+2 i pies niezastąpiony.
2,8
~jarnek
Sedan 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
Źle wspominam ten samochód, dbałem o niego mocno, ale ciągle czymś niemiłym mnie zaskakiwał. Nikomu nie polecę Vectry B 2.0 DTI
~GallAnonim
Kombi 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
Mimo wpadki z pompą w przeciągu pięciu lat poza wymianą płynów, klocków i pasków tylko lałem paliwo i jeździłem. Naprawdę bardzo fajny samochód i na dodatek niezawodny. Zimą odpala nawet przy - 25. Auto stoi pod chmurką przed blokiem.
3,2
~lukasz
Sedan 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
Lubie ten samochód pomimo jego dużych wad, ale jak będzie trochę więcej oszczędności napewno się z nim pożegnam i to bez łez w oczach hehe
~Daniel
Kombi 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
do marki nic nie mam. ta wersja to porażka. chetnie wysłucham kogoś kto przesiadł się z 2.0DTI Vectry do 2.2DTI astry co sam zamierzam uczynić.