Lista ocen Opel Vectra B (45)

~zelon
Kombi 2.2 DTI 16V ECOTEC 125KM 92kW
wyglad kwestia gustu. ale to co ten samochod wyprawial z moim portfelem wolalo o pomste do nieba. glosny, ciasny, mulowaty i do tego powinien byc sprzedawany z abonamentem na lawete w jakiejs ogolnoswiatowej sieci. niska cena zakupu i tak poszla w diably w warsztatach
~HROKL
CHYBA EKONOMICZNISC DAJE MI SPAC W NOCY, BO DUZO JEZDZE
~Piotr
Kombi 2.2 DTI 16V ECOTEC 125KM 92kW
Auto bez wzlotów, ale tez bez bez wpadek. Spodziewałem się, ze będzie gorzej. To drugi opel w rodzinie i widzę, ze obiegowe opinie są przesadzone. Vw i renówki wcale nie są lepsze.
3,2
~Adrian
Sedan 2.2 DTI 16V ECOTEC 125KM 92kW
Spodziewałem się dużo więcej. Kupiłem auto zdecydowanie drożej niż średnia cena rynkowa ale w idealnym stanie. Sprowadzony z Francji, niski przebieg (190tys.) z książką serwisową. Lakier był idealny, ani grama rdzy. Pół roku byłem przeszczęśliwy. Pierwsza zima i początki korozji. Do tego szybko wybite zawieszenie, padł rozrusznik, czujnik ABS, pływak w baku, klimatyzacja w wilgotne dni dmuchała śmierdzącym powietrzem a na sam koniec padła...
~Japan
Kombi 2.2 DTI 16V ECOTEC 125KM 92kW
Jest bardzo dobry pod względem spalania ,elastyczność przeciętna chociaż nie jest źle.Mój egzemplarz był w stanie idealnym wiec nic się nie psuje po za tym że, po 300km trasie 200m od domu poszedł czujnik położenia wału koszt 150 zł.Jak za taką cenę warto lecz trzeba do dobrze sprawdzić czy coś się nie dzieje z pompą wtryskową , najlepiej podłączyć do kom. i sprawdzić jej sprawność bo nowa kosztuje 3000 zł a więc sporo. (Silnik)
Kombi 2.2 DTI 16V ECOTEC 125KM 92kW
Jak za tą cene to rewelacja. 125km daje naprawde duza satysfakcje.
~aaaaaaa
Kombi 2.2 DTI 16V ECOTEC 125KM 92kW
Jezeli chodzi o silnik i osprzęt to jest ok. zawias troche wytrzymuje ale nie zadługo (polskie drogi), blach nie najlepszej jakości (rant tylnej klapy po zimie zobił sie rudy)
~isi
Kombi 2.2 DTI 16V ECOTEC 125KM 92kW
Jest OK gdyby nie ta turbo-dziura. Dziwne jak na diesla, ale żeby szło trzeba utrzymywać wyższe obroty. No ale jak już się zakręci to śmiga :) Jeżdżę też Monde TDCI i tam moc jest dostępna w dużo niższych obrotach. (Silnik)
~Fan VOLVO
Kombi 2.2 DTI 16V ECOTEC 125KM 92kW
Kultura pracy Super , daje rade wyprzedzać nie jest mułowaty .Nie mam najmniejszych problemów z odpalaniem zimą przy -20. Ogólnie BdB .Jak już kupić vectre to tylko po liftingu . Jedynym minusem jest poziom hałasu przy prędkościach rzędy 140-170 jest bardzo głośno mimo że ma obroty 3 tyś. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Opel Vectra B
6,7
8,1
9,6
~Dizelek
Sedan 2.2 DTI 16V ECOTEC 125KM 92kW
dosc komfortowy samochod ,niezly wyglad dosc tani w utrzymaniu (ale tylko dizelek)bardzo wygodny na dluzsze trasy 125koni i wysoki moment obrotowy sprawia ze autko jest wmiare dynamiczne