Lista ocen Opel Vectra B (381)

~Włodi
Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
Vectra to tanie auto dla każdego. Bogata gama silników i rodzai nadwozi, każdy znajdzie tu coć dla siebie. Opele jeśli będzie zadbany bez wątpienia się odwdzięczy.
~pawel92
Kombi 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
Auto jest bardzo fajne rodzinne w ogóle to narzekam na niedostatek mocy ale można wybrać mocniejszy silnik (2.016v lub 2.5v6) i wtedy już będzie rewelacja;)
3,3
~SW
Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
Za ten silnik daje ŹLE. Już tyle mnie ten samochód nerwów zeżarł.
3,4
~Artur Ustrzyki Dolne
Kombi 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
Ogólnie auto dla cierpliwych, z zasobnym portfelem. Dużo drobiazgów, które denerwują, dodatkowo kwestia techniczna. Ogólnie żałuję że go kupiłem.
3,5
~orad
Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
gdyby nie irytująca awaria byłbym bardzo zadowolony, no może trzeba by się zastanowić nad ilościa wlewanego oleju, bo ja musiałem wlewać ok. 0,5 litra na 1000km to raczej dużo. no i olej dość szybko zrzadział.
2,6
~ALBERT
Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
NIGDY WIĘCEJ OPELINY-TEN TYP TAK MA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POLECIAŁEM PRZY ZAKUPIE NA SYLWETKĘ I KLIMĘ-JAK KOBIETA-TO KATASTROFA ŻYCIOWA
~Klimek
Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
Oprócz malutkich niedociągniec wszystko ok nie moge obniżyc oceny za za male lusterka lub siłownik drzwi bo to niedorzeczność
2,9
~tomek baja
Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
opel vectra 16 16V silnik ecotek może i ma trochę mocy lecz nie ma co ukrywać na biegu jałowym przy niskich obrotach bardzo nierówna praca , wadliwe podzespoły zwłaszcza cewka Simensa jeżeli chodzi o elastyczność to lekka przesada z tą oceną dał bym 2 nie ma takiego za dużego manewru jest tylko możliwość zmiany biegów (Silnik)
3,8
~pafka
Hatchback 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
Piękne auto, wygodne, pakowne, dość ekonomoczne, ale brak mu solidności wykonania. To pozbawia i pieniędzy i poczucia zaufania do auta; osobiście bardzo cenię niezawodność, a tu mnie zawiodło
Dziennik kosztów dla Opel Vectra B
6,7
8,1
9,6
~bartuś
Hatchback 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
jeżdziłem nią ponad 5lat i nawet uszczelki od pokrywy zaworów nie wymieniłem żadnych uszczelek pod głowicą itp.instalacje gazową założyłem zwykłą podciśnieniową bo jak ją kupowałem to sekwencja kosztowała ok4tyś ale odziwo na tej instalacji chodziła idealnie(dodatkowo przełanczałem ją na lpg praktycznie odrazu nie czekałem aż się silnik nagrzeje.przed kupnem naczytałem się różnych forów że vectra b to badziew ale i tak ją kupiłem i się nie...