Lista ocen Opel Vectra B (69)

~roman
Sedan 1.8 16V ECOTEC 125KM 92kW
Auto intensywnie eksploatowane. Od 30.000 km na gazie. Bez najmniejszych usterek. Po 130.000 km wymiana rozrządu. Obecny przebieg ok. 180000. Jeszcze nie wymieniane i nie wymagające wymiany klocki hamulcowe. Wymiana oleju co 20.000 km. Do chwili obecnej tylko0 wymiana opon i żarówek. Jeżdżę samochodem własnym od 32 lat. Miałem ich kilkanaście. Moje dzienne przebiegi to ok. 200 - 300 km. Mój drugi w życiu opel. Pierwszy to Rekord 2000. Przebieg...
~nosiu197
Sedan 1.8 16V ECOTEC 125KM 92kW
Samochód w sam raz dla rodziny 4 os. Baaardzo dużo miejsca wewnątrz a i bagaży też wpakujemy na wakacje wiele.Vectra z silnikiem 1.8 wydaje się być autem wygodnym, mało spalającym paliwa i co najważniejsze niedrogim w zakupie oraz w utrzymaniu.Porównując np AUDI A4 to a tym drugim będziemy się raczej gnieść a cena jest znacząco wyższa !!!dlatego zdecydowałem sięna Vectrę C i nie żałuję! Wcześniej byłem właścicielem ASRTY, VECTRY B X 2 , A... (Stosunek jakość/cena)
3,1
~piotrek.st@interia.pl
Sedan 1.8 16V ECOTEC 125KM 92kW
następny samochód będzie chyba japoński, miałem dwa koreańczyki i nie były takie himeryczne
~RMurlik@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 16V ECOTEC 125KM 92kW
samochód gabarytowo niezbtyt duży w swojej klasie ale bardzo wdzięczny. Posiada bardzo sympatyczny wystr wnętrza , tapicerkę, duży bagażnik.
~grab41@o2.pl
Sedan 1.8 16V ECOTEC 125KM 92kW
Vectra b to auto oladnym, "klasycznym" wygladzie, niezlych parametrach i dobreych wlasciwosciach jezdnych. Polecam
3,4
~ekko
Sedan 1.8 16V ECOTEC 125KM 92kW
Samochód jest niezły jak na swoją cenę, dobrze się prowadzi, niemęczący w dłuższych trasach (kilka tras ponad 1000 km bez niespodzianek). Serwis zdecydowanie za drogi i nierzetelny (Szyjkowski Gorzów).
3,3
~krzysiek
Hatchback 1.8 16V ECOTEC 125KM 92kW
Instalacja gazowa odjęła z 15-20KM więc silnik się dość długo zbiera przez co rośnie zużycie gazu i poziom hałasu (Silnik)
~Jacek Zielona Góra
Hatchback 1.8 16V ECOTEC 125KM 92kW
ogólnie fajne auto ,ale im więcej elektroniki tym więcej problemów,nie tylko dla mnie ,ale i dla serwisu Opel.
3,2
~Jarecki
Hatchback 1.8 16V ECOTEC 125KM 92kW
W zimie przednia szyba zaparowana,albo muszę mieć wentylator ma max (Wentylacja i ogrzewanie)
2,7
~Piotr Niklas
Sedan 1.8 16V ECOTEC 125KM 92kW
liczne w ciagu 3 lat bezpicznik, niedokręcenia, żarówki, wycieraczki (Bezawaryjność (drobiazgi))