Lista ocen Opel Vectra B (83)

~JARAS
Sedan 1.7 TD 8V 82KM 60kW
silnik pracuje równo i zaskakująco cicho jak na diesla jest dynamiczny choć dlatego ze z turbiną (Silnik)
~TOMASZ
Sedan 1.7 TD 8V 82KM 60kW
jest to przyzwoity i ładny samochodzik z oszczędnym silnikiem, niezawodny nawet zimą pod warunkiem że nie zapomnimy dodawać uszlachetniaczy do ropy. serwis jest dość drogi ale na szczęście nie często mam okazję odwiedzać, ogólnie polecam to naprawdę dobre niemieckie auto.
~chudy1000@vp.pl
Sedan 1.7 TD 8V 82KM 60kW
Jeżeli wykonuje się czynności zalecane przez producenta wszystko jest OK,troszeczkę bym dodał do auta ale to ma jeździć , szkoda tylko ,że nie mogę kupić tego egz.nowego nie jeżdżę po serwisach i mechanikach kasujących za byle co, wszystko jest proste . i smieję się w zimę z dizli i niektórych benzyn użytkownicy tych silników wiedzą o czym mówię pozdrwaiam .
~daniel_9@wp.pl
Sedan 1.7 TD 8V 82KM 60kW
Mi się bardzo podoba, ale jeszcze za krótko nim jeżdżę, żeby go bardziej oceniać (niecałe pół roku).
~sebol65
Sedan 1.7 TD 8V 82KM 60kW
Polecam to autko, chcialem kupic Vectre 1,6 16V, ale w tej samej cenie udalo mi sie kupic 1,7 TD i jestem z tego bardzo zadowolony, osiagi dosyc podobne, ta sama cena tylko ze silnik ekonomiczniejszy no i trwalszy :)
~daap
Sedan 1.7 TD 8V 82KM 60kW
Auto ma japoński silnik Isuzu tak więc jak na swoje możliwości (82KM) jest naprawdę nieżle, wysoko kultura pracy, nie ma problemów zimą pali od pierwszego (Silnik)
~WWW
Sedan 1.7 TD 8V 82KM 60kW
UWAGA!!! Fałszywa Vectra!!!, Auto do kupienia Hejka, Wejdźcie sobie na stronę http://otomoto.pl/opel-vectra-oplacona-C10179858.html Jest tam taka informacja: ()\"w idealnym stanie zarowno w srodku jak i na zewnatrz\" CZY ABY NA PEWNO? Byłem na miejscu i oglądałem tą Vectrę...w rzeczywistości jest CAŁKIEM inne auto-nie to co w opisie i na zdjęciach! pęknięta przednia szyba, 4 opony łyse, bez haka, radio fabryczne (a nie CD jak na zdjęciu),... (Silnik)
4,1
~Balmeng
Sedan 1.7 TD 8V 82KM 60kW
Czasami jest problem ze wstecznym, ale uwaga o tym jest nawet w instrukcji, trzeba jeszcze raz wcisnąć sprzęgło:) (Skrzynia biegów)
1,2
~Morgan
Sedan 1.7 TD 8V 82KM 60kW
Kosztowna naprawa tulei pływających auto złe się prowadzi (Układ jezdny)
3,1
~vavson
Sedan 1.7 TD 8V 82KM 60kW
82KM to za mało jak na ta masę auta. silnik kompletnie zamulony w warunkach miejskich, na trasie nienajgorzej... (Silnik)