Lista ocen Opel Vectra B (231)

2,8
~Killaz
Kombi 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
Totalna klęska. Szukałem długo zadbanego egzemplarza, w końcu kupiłem \"igiełkę\". Przez pewien czas jeździła dobrze. Potem za jednym zamachem poszło dosłownie WSZYSTKO. Kupiłem to auto za 8000 zł, w naprawy włożyłem 4000 zł, sprzedałem za 5000 zł. Jestem 7000 zł w plecy. Trzy warsztaty robiły ten samochód - żaden nie potrafił go naprawić. Musiałbym oddawać do specjalistycznych warsztatów oddzielnie turbinę, oddzielnie pompę itd. W końcu... (Silnik)
~Norbert85
Hatchback 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
Za te pieniądze niczego lepszego nie da rady kupić a jeździłem wieloma porównywalnymi seatami skodami fordami i zawsze jak wracam do mojej VIKI jestem super zadowolony z mojego wyboru i udanego zakupu.
~Pepe
Kombi 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
Bardzo fajne auto, solidne, rzetelne, bez zadęcia i bez lansu, wygodne, coś pomiędzy wygodnym pochłaniaczem szos a autem do codziennego użytku
~roman
Kombi 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
Auto lepsze od moich pozostalych samochodów.Świetny silnik,tanie części,duże ,wygodne wnętrze,świetny system audio -szukajcie modeli 2000 edition !!!
~Paweł
Kombi 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
Wczoraj kupiona, więc moja ocena może być troche zawyżona, choć wracałem nim z niemiec 400km i bezproblemowo, spalił 5,5 litra na 100km. Moim zdaniem dobry wynik (Silnik)
~straznik891
Sedan 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
Po dotychczasowych doświadczeniach ze skośnooką motoryzacją (nie japońską), ten niemiecki produkt jest doskonały - przecież ma już 7 lat.
~gruby54321
Sedan 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
Mała moc dla tak dużego autka Spalanie zależy od Ciebie jak jeździć nie byłem przekonany do oplów ale żona mnie na mówiła i jest ok nie narzekam autko super na trasy brakuje 6 biegu ale nie można mieć wszystkiego. Polecam
4,1
~wojtek
Kombi 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
Doskonałe auto rodzinne. Jak trafi się z niskim przebiegiem i zadbane to polecam! ! !
~seb1984
Kombi 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
Jest to któryś już kolejny mój samochód marki opel, jest naprawdę niezawodny przejechałem nim 70 tysięcy w ciągu roku, jedynymi usterkami jakie miały miejsce to uszkodzona klimatyzacja koszt naprawy blisko 1000 zł, urwana miska olejowa niech żyją polscy drogowcy koszt 400 zł, reszta moich napraw w tym okresie to sprawy eksploatacyjne jak łożyska, hamulce, zawieszenie, oleje, filtry. Najgorszą i najdroższą rzeczą w mojej opinii były łożyska tył...
Dziennik kosztów dla Opel Vectra B
6,7
8,1
9,6
~groszek114@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
Była by piątka, Gdyby nie problemy z korozją na pewno nie sprzedawałbym auta jeszcze przez jakiś czas.