Lista ocen Opel Vectra B (45)

~pawelekja@wp.pl
Kombi 2.2 DTI 16V ECOTEC 125KM 92kW
Troszeczkę za głośno. Oceniłbym bardziej na 5- niż na 4. (Silnik)
4,1
~chyba zmiana
Sedan 2.2 DTI 16V ECOTEC 125KM 92kW
Auto wygodne dobrze się prowadzi silnik trochę mułowaty ale daję rade, jedyny problem w tych autach to korozja. Bez poważnych awarii ani denerwujących usterek. W wersji CDX mam bogatsze wyposażenie oraz jakość wykonania niż w niejednym nowym aucie.
~rychu
Kombi 2.2 DTI 16V ECOTEC 125KM 92kW
Czytam opinie niektórych i robię taaakie oczy jak pisza że przeplywomierz kupili za tysią zl czy coś innego za więcej.Jak ktoś jeździ do serwisu to niech nie pisze bzdur. Przeplywomierz boscha kosztuje na alledrogo 95 zl, tarcze hamulc.120 zl za dwie,amortyzatory,para 140 zl.itd Ze wszystkich samochodów jakie mialem do vectry są najtansze części.Szukajcie auta po lifcie to nie będzie rdzewieć.
2,9
~ROBCIO
Sedan 2.2 DTI 16V ECOTEC 125KM 92kW
diesel taki sobie lubi opieke warsztatu ,mała kabina jak na te klase -wieksze bylo mondeo ,,podobnie jak w fordzie problemy z KOROZJĄ ,.......WSZYSTKO TAKIE SOBIE ,BEZ REWELACJI
3,7
~czaja
Sedan 2.2 DTI 16V ECOTEC 125KM 92kW
Ogolnie samochod mimo swoich lat ladnie sie prezentuje, gdyby nie pompa paliwa to byloby super
~paweljerominow@onet.eu
Sedan 2.2 DTI 16V ECOTEC 125KM 92kW
mam vectre z 2001 w pełnym wyposażeniu. ciekawe czy ktoś za cenę opla kupi ,,niezawodnego\'\'pasata. VECTRA bardzo dobry samochód za rozsądne pieniądze. (Stosunek jakość/cena)
~bogdan_go3
Kombi 2.2 DTI 16V ECOTEC 125KM 92kW
silnik daje wiele satysfakcji z jazdy płynnie wkręca się na obroty średnie spalanie ok. 7 litrów (Silnik)
3,7
~Spiacy
Hatchback 2.2 DTI 16V ECOTEC 125KM 92kW
Mam problem z kołami tylnymi wszystkie tuleje wymienione, a dalej na dziurach ściąga. (Układ jezdny)
~figielp
Kombi 2.2 DTI 16V ECOTEC 125KM 92kW
skrzynia oki, ale jak podczepisz przyczepe to troszkę trzeba popracować na 4 i 5 biegu. (Skrzynia biegów)
~Marcin
Kombi 2.2 DTI 16V ECOTEC 125KM 92kW
Coś pięknego sztywne zawieszenie w mojej SPORT wersji prowadzi się idealnie (Układ jezdny)