Ocena kierowcy - Opel Vectra C Hatchback

ballada, 8 lat temu
Silnik 2.2 DIRECT ECOTEC 155KM 114kW
Rok produkcji 2006
Opel Vectra C Hatchback 2.2 DIRECT ECOTEC 155KM 114kW 2003-2008 - Oceń swoje auto
Silnik : dynamika niezawodność
Układ elektryczny
Inne
Inne
dobrze za skrzynię
zero awarii dynamika przy wyprzedzaniu rzadko redukuje do 4 -ki .na autostradzie tempomat 140 i tylko pasy zmieniasz a spalanie 7.2L
u mnie za wolna mało precyzja duży skok lewarka
bobrze trzyma się drogi niby nic do zarzucenia ale mogło być troszkę lepiej
wyciszenie super, widoczność dobra, ,czujniki parkowania ,podgrzewane siedzenia ,dwustrefowa klima, rmiejsce dużo -super komputer polskie meni
gdyby nie brak regulacji pochylania siedziska kierowcy to nie było by się do czego przyczepić ,wszystko pod ręką . a jeszcze jedno ,kłopotliwe sterowanie nawiewami .reszta ok
rewelacja w zimie po kilku minutach masz czyste szyby i ciepłe siedzenia , dwustrefowa automatyczna klima bez zarzutu nimo że serwisowałem ją co 2 lata nie było ubytku czynnika chłodzącego ponad normę,
z przodu bardzo dobrze, tył jest dobrze ale modło być lepiej
bardzo dobre
wymieniłem alternator 400 zł i elektromagnes rozrusznika 60 zł filtry klocki tarcz też was nie zrujnują amortyzatory tył 250 kpl, tylko oleju wchodzi 4,5L do tego brak paska rozrządu (łańcuszek)
daje najwyżej za wyposażenie w tej cenie ,materiały dobre po 160 tyś nic nie skrzypi, trzeszczy, stuka ,doświetlanie zakrętów, czujniki parkowania ,wyłączanie kontroli trakcji, uchwyty na napoje tył podłokietnik przód tył,otwór na narty, hak...
dobrze tak jak wcześniej pisałem wymieniałem przeważnie części eksploatacyjne no poza alternatorem.czujniki ciśnienia w kołach działają bez wymiany gdzie w innych autach wytrzymują 4-5 lat
praktycznie brak (odpukać)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.2 DIRECT ECOTEC 155KM 114kW [l/100km]