Ocena kierowcy - Opel Vectra C Hatchback

Przemas1991, 8 lat temu
Silnik 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Rok produkcji 2006
Opel Vectra C Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW 2004-2008 - Oceń swoje auto
Silnik : silnik bajka idealny zawieszenei jak i przeniesienie napędu
Inne : dwumas lecz wymieniany na samym starcie takze nie wiem jak sie to ma na przestrzeni lat jeżdze już 50 tyś km i jest oke
Mogło by być doskonale ale lampy przednie z czasem trochę żółkną
silnik maszynka tylko trzeba o Niego dbać lać dobrej jakości paliwo (leje verve) jaki olej (valvoline) co 10 tys km
prowadzi się doskonale, plynnie wchodzi w zakrety . Całość trzyma się dobrze
przestronnie
wolno sie nagrzewa ale klima chodzi z miejsca
Vectra C gts 2006 155.5/183.4km 1500kg brak: dpf klap egr. Jazda dynamiczna pedał depniety 70% jazdy. Przy 155km spalanie srednie wychodzilo okolo 6.1/6.2 litra cykl mieszany . trasa(autostrada) 6.0 120/140km/h max spalanie zima wyliczone 8.2 litra. Po zmianach auto znacznie stało się dynamiczniejsze, mocniejsze za razem oszczedniejsze spalnie srednie 5.7litra trasa(autostrada) 120/140km/h 5.3 maxymalne spalanie 7.5 litra. Nie mam lekkiej nogi takze z spalania Jestem bardzo zadowolony porównując spalanie konkurencji to Viki pije naparstek i niczym nie odbiega od audi czy VW, w zasadzie czuje się lepszy:) auto bezawaryjne zero problemów przez trzy lata wymiany były robione wedlug wlasnego uznania nie że musiałem(kwestia gustu). Auto prowadzi się pewnie radzi sobie w kazdych warunkach poza zimą trzeba troszke uwazać lubi wynieść przód ale to raczej kwestia przyzwyczajenia. Auto godne dobre bezawaryjne polecam
konkurencja za podobne wyposzenie chce duzo wiecej a daje MNIEJ tutaj opel króluje
niektóre usterki można usunąć samemu cześci nie są kosmicznie drogie
przy zakupie dzień po padła dwumasa koszt troche wielki zaraz po zakupie ale auto warte było

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW [l/100km]

6,2