Lista ocen Opel Vectra C Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW 2005-2008 (39) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Przy zakupie nowego auta Opel proponował w porównaniu z konkurencją najwięcej (dobre wyposażenie, ładna linia nadwozia, mocny silnik, ilość miejsca) i wydawał się rozsądnym wyborem. Gdy jednak doliczymy czas, czas, czas i pieniądze (szczególnie po zakończeniu się gwarancji), które są potrzebne przy każdych kolejnych przejechanych 10 tys. km to szybko zapominamy o początkowych bonusach a nasz wybór wydaje nam się przysłowiowym \"wdepnięciem w...
~grohu
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
ZA biksenony skrętne z doświetleniem, skórzaną tapicerkę, ogrzewane fotele, kierowcy wentylowany, nawigację, przyzwoite audio, automatyczne wycieraczki, lusterka fotochromatycznie, ... i mógłbym tak dalej w autach konkurencji - np VGA trzeba byłoby około 30 tyś dołożyć.
~bart
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
moim zdaniem roznice miedzy jakoscia aut poszczegolnych firm coraz bardziej sie zacieraja. JEszcze pare lat temu nie pomyslalbym o oplu. Tu mialem do wyboru passata 2006 i vectre i po sprawdzeniu obbu wybralem opla... Wykonanie naprawde super, opel zbliza sie do klasy audi czy bmw...
~Marek
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Przy cenie 90tys. zł (samochód na firmę) to tylko C5 była w podobnej cenie i wyposarzeniu ale liczyć na to że się trafi w dobry samochód to sobie nie mogłem pozwolić (zresztą C5 w trakcie jazdy testowej sie rozkaraczyła jak mi powiedzieli to problemy z elektryką)
~Stachoo
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Kupiłem 4 letnie auto z przebiegiem 142kkm. obecnie ma 182kkm. przez 40kkm wpakowałem ok. 7000 zł czyli wychodzi 0,175 zł/km na same naprawy strasznie drogo. W poprzednim oplu 0,012zł/km odpowiedz nasuwa się sama.
~Darek
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Długo szukałem i nie ma lepszej oferty na rynku. Biorąc go w leasing dostałem 24% rabatu a więc ze 116000 zł zrobiło się 88 tyś z haczykiem dodatkowo znalazłem auto z 2007 roku i w sumie kupiłem je za 82 tyś brutto. Warto!!!!!!!
~kaermorhen
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Cena np mojego egzemplarza, to około 15tys złotych...jak ktoś mi znajdzie auto z tego rocznika z takim wypasem, z taką mocą silnika i z segmentu Mondeo/Passat i w takim stanie (bezwypadkowe) to chylę czoła.
~smuggler
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Bez rewelacji. Obecna rynkowa wartosc mojego auta to jakies 35tys. Mozna za te pieniadze kupic w wiele lepsze auto, ktore bedzie pewnie strasze ale i tak pobije Vectre w wielu kategoriach
~Piotrek W.
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Samochód można kupić w rozsądnej cenie. Jakość wykonania nie jest powalająca, niektóre elementy mogłyby być wykonane z materiałów lepszej jakości (np plastik podłokietnika). Ale za tą cenę samochód wart kupna.

Usterki Opel Vectra C

Opel Vectra C – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~bb
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Kupilem 3 letnie auto z maksymalnym wyposazeniem za naprawde rozsadne pieniadze. Nie jest to jeszcze klasa audi czy bmw ale nie jest to tez taka przepasc jak kiedys. Stosunek jakosci do ceny jest rewelacyjny!
Opel Vectra C Kombi