Lista ocen Opel Vectra C Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW 2005-2008 (41) - Widoczność

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kgorazd@interia.pl
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Widoczność była niezadowalająca na początku, ale jak przywaliłem lekko cofając (samochód ma prawie 5 m długości), to natycnmiast pojechałem załozyć czujniki parkowania z tyłu, teraz jest lepiej. Czujniki założyłem, nie w serwisie (chcieli za to 800 zł i to bez pomiaru odległości, tylko sygnał źwiękowy), lecz w firmie, która montuje takie urządzenia (600 zł), mam go nad lusterkiem i za każdym razem wyświetla odległość i ostrzega dźwiekiem....
~grohu
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Do przodu, na boki i do tyłu jest OK. Lusterka wsteczne zapewniają bardzo dobrą widoczność, dodatkowo prawe lusterko wsteczne podczas cofania pochyla się lekko w dół poprawiając ogląd podłoża. Auto jest długie, więc czujniki się przydają. Jedynie patrząc po skosie między szybę przednią a boczną trzeba się wychylić bo słupek zasłania pole widzenia. Super sprawą są biksenonowe reflektory skrętne.
~smuggler
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Sidzi sie dosyc wysoko, slupki sa cienkie a szyby wystarczajaco duze. Asystent parkowania rowniez ulatwia znaczaco sprawe. Manewrowanie i parkowanie tym autem to czysta przyjemnosc. Pomimo swoich gabarytow na przy parkowaniu sprawia wrazenie o rozmiar mniejszego
~kaermorhen
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Auto przy okazji montażu Car Audio wygłuszyłem. Jest cicho. BMW 1 w dieslu którym miałem okazję pojezdzić sporo głosniejsze. Widoczność jak na kombi całkiem niezła, duza powierzchnia szyb , mam parktronik przód i tył, więc pomaga, choć i bez niego daję radę, auto da się wyczuć, gdzie się zaczyna, a gdzie kończy.
~BZ
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
do przodu i na boki w normie jak w innych pojazdach, natomiast do tyłu ograniczona - dość mała tylna szyba, wysoko posadowiona, szerokie tylne słupki i długość pojazdu robią swoje i znacznie utrudniają widoczność, ale nie jest tragicznie, bez czujników parkowania też daję radę -kwestia przyzwyczajenia się
~bigman
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Ogromne lusterko przednie zasłania widok. Poza tym jest ok. Sam serwis Opla nie umie ustawić przednich reflektorów. Albo świecą za wysoko, albo za nisko, przez co widoczność jest albo za mała, albo się dostaje po oczach od przejeżdżających kierowców, którzy migają długimi.
~Tomasz
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Jak na auto tej wielkości widoczność jest bardzo dobra. Martwe punkty to prawy słupek (lepiej się trochę pochylić do przodu przy skręcie w lewo) oraz dość spora niewidoczna przestrzeń w lewym lusterku (przy zmianie pasów na autostradzie trzeba spojrzeć w lewą szybę).
~BMW
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
W kombi oczywiście do tyłu jest słabo jak to w kombi:) Polecam czujniki cofania. Do przodu i na boki łącznie z dobrymi lusterkami bocznymi, które można przestawiać jednym guzikiem oba lusterka... jest naprawdę bardzo dobrze.
~Darek
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
dla mnie ok. Wcześniej jeżdziłem Pontiac Trans Sport i tam był dramat, może dlatego dość grube przednie słupki aż tak bardzo mi nie przeszkadzają. Zalecam czujniki parkowania przynamniej na tył.

Usterki Opel Vectra C

Opel Vectra C – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marek
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Genaralnie jest dobrze. Trzeba uważać bo za przednimi słupkami może się "schować" pieszy i nawet samochód. Przy parkowaniu tyłem trzeba uważać szczególnie jeżeli jest sie nie przyzwyczajonym do kombi.
Opel Vectra C Kombi