Lista ocen Opel Vectra C Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW 2004-2008 (26) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Sprowadziłem auto z Niemiec sam, z przebiegiem 124 tyś, książką itp. I sie zaczęło. Po pierwszej dość mocnej rezerwie ( 3-4 zbiornik - tankowny na nowym PKN-ie), padł wtrysk (całe szczęście że tu można pojedynczo wymieniać a nie kompletem)- pewnie coś zaciągnęła z dna, odebrałem auto i po chwili siadł jakiś moduł od kolektora ssącego. Wszystko idzie w tysiące złotych.... A z drobiazgów to irytująco skrzypiące siedzenie kierowcy- porażka - w...
~Greg
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Zdarza się, że nie mogę otworzyc centralnego zamka z pilota. Miewałem sporo komunikatów o przepalonych żarówkach z tyłu, ale po rozebraniu klapy i przeczyszczeniu styków teraz jest ok. Irytujące również wypalanie DPF "kiedy chce" no ale taki już urok nowoczesnych diesli.
~Matthew2087
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Jak wyżej napisałem. Elektryka... porażka... Plus taki, że naprawy za grube tysiące okazywały się niestykającą kostką ale kuźwa co nerwów potrafiły takie pierdoły napsuć to mało brakowało a bym łykał nerwosol w czopkach.
~elwit
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Przez trzy lata zepsuło się w tym samochodzie chyba wszystko. Koszty samych napraw powyżej 10 tysięcy. Najbardziej awaryjne elementy to osprzęt silnika i elektryka. Ogólnie koszmar.
~obibok
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
za dużo jak na nowy samochód: losowo włączająca się blokada zapłonu po zablokowaniu drzwi (nieusuwalne), dziwne komunikaty nawet niepokojące. generalnie elektronika może zaskoczyć
~TomaszekOpelek
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
auto ma teraz 470 000 / zrobiłem ok 60 000 nic się nie zepsuło oprócz lekkiego zacinania klamki pasażera zona psikała coś do zamka w zimę
~johny07z
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Przytrafiło się kilka, żarówki przód/tył, czujnik ciśnienia doładowania, rezystor klimatyzacji. Ale czy są auta, w których nic się nie psuje?
~Sylwek03031979
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Z drobnych usterek była wiązka od wentylatora głównego. Po za tym brak. Wszystko jest robione na bieżąco i pilnowane. Oleje filtry i co roku obsługa klimy.
~Wiktor
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Przekleństwo obecnych czasów elektronika, niby drobnostki, niby można z nimi jeździć ale denerwują, czujniki, a to hamulców, a to wspomagania, a to ...
Dziennik kosztów dla Opel Vectra C Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
6,9
~Sepp Dietrich
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Rewelka. Auto 5 letnie i nic się nie dzieje (odpukać). Czasami komputer poinformuje o żarówce co się nie świeci (pewnie styki). POtem samo mija.
Opel Vectra C Kombi