Ocena kierowcy - Opel Vectra C Kombi

mariuszmepz@O2.pl, 15 lat temu
Silnik 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Rok produkcji 2004
Opel Vectra C Kombi 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW 2003-2005 - Oceń swoje auto
Auto bardzo przestronne, widoczność super, prowadzi się bardzo stabilnie. Miejsca w bagazniku (mam kombi) od groma!. Trzeba się przyzwyczaić do obsługi kierunkowskazów i wycieraczek, oraz do pierścienia przy włączaniu wstecznego. może trochę za małe kieszenie w drzwiach, trudno tam np zmieścić butelke z napojem. Nie rozumiem, dlaczego ktoś pisze o braku miejsca z tyłu? No chyba że ma wersję sedan(15cm mniejszy rozstaw osi). W moim kombi mój syn majacy 190 cm nie narzeka na brak miejsca na nogi ;-). Schowek przed pasażerem duży, tablica bardzo ergonomiczna. Akurat w Kombi czujnik parkowania nie jest niezbedny, choc w sedanie pewnie przydatny;-). Trochę wolno się nagrzewa, ale wiadomo diesel . Ogólnie jestem z auta zadowolony, warto było wydać kaskę;-)
baaardzo wiele miejsca!!
trochę klekoce na zimno, ale potem super, zapomina sie,że jest silnik pod maską. Tylko przy energicznym dodaniu gazu daje o sobie znać powarkiwaniem;-)
wychodzi na dystansie 3 tys km wg komputera(specjalnie nie zerowałem przy tankowaniu) 5,7 l/100, wiec jak na takie duże auto super, zaznaczam,ze w trasie nie mam lekkiej nogi;-)
Duuuże autko za adekwatną do wartości kasę
bez usterek, czasmi tylko zawiesza się elektryczny zamek bagaznika, ale to nie problem, wystarczy przesterować i jest OK
Jak dotąd zero, i tak trzymać!!!!
Opel Vectra C Kombi